Denní horoskop PANNY na 23. 2. 2022

Panna 23. 2. 2022

Nedivte se, že jste dnes trochu plačtiví, Panny. Vliv planet může zvýšit vaši citlivost téměř na všechno, včetně vašich vlastních pocitů. Vezměte si k srdci. Určitě to bude jen krátkodobé. Pokud potřebujete, plačte, protože to může být očistné. Snažte se ale příliš nepropadat pláči. Je velká šance, že zítra bude vše vypadat lépe. Postarejte se o sebe už dnes.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky nebeské konfiguraci je tento den velmi kreativní, zejména pokud jde o lásku a romantiku. Pokud jste chtěli někomu sdělit, co k němu cítíte, pokuste se najít jedinečný a originální způsob, jak toto sdělení předat. Můžete zkusit vzít dotyčného na nečekané rande a obléknout se velmi sugestivně nebo najít nějaký jiný netradiční způsob, jak si získat jeho srdce.

Práce

Vaše nápady jsou velmi aktuální, a proto neváhejte a co nejdříve je sdělte ostatním. Elektronické prostředky jsou pro šíření informací klíčové. Rozesílejte e-maily a rychlé zprávy. Odpovědi se vám budou vracet rychle jako blesk. Pokrok je na světě.

Peníze

Jste připraveni využít nové příležitosti. Vaše mužská a ženská energie spolupracují, což má pozitivní vliv na vaše výsledky. Vaše společné investice a majetek mohou z vaší strany vyžadovat určité kroky. Počkejte několik dní, než podepíšete nějaké papíry nebo smlouvy. Bez ohledu na to byste měli být s partnerem na stejné vlně.

Zdraví

Dnešní aspekt vám dodává sílu. Váš vzestup na vrchol pohánějí silné emoce, a to se vám líbí! Vaše obvyklá intenzita je tímto hravým tranzitem odlehčena, což vám pomáhá v komunikaci s ostatními. Dostaňte se s přáteli k jádru věci a najděte tam smích! Oddejte se svým pocitům zranitelnosti a oceňte, co to znamená mít přátele! Cvičení vám pomůže rozprostřít tuto energii do celého těla.

Přečtěte si také