Denní horoskop PANNY na 23. 2. 2023

Panna 23. 2. 2023

Panny, přítel nebo příbuzný vám možná navrhne nějakou cestu, ale dnes nechcete ani pomyslet na to, že byste šli do obchodu s potravinami. Ani se vám nebude chtít s nikým moc mluvit. Vaše mysl se pravděpodobně zabývá intelektuálními nebo metafyzickými záležitostmi. Možná budete chtít zůstat doma a celý den studovat tato témata. Řekněte příteli, že nápad cestovat zní skvěle a že si o tom promluvíte později. To je vše, co teď zvládnete.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se necítíte nijak zvlášť vášnivě, a přesto byste mohli být velmi překvapeni, jak moc na vás určitá atmosféra působí a vytváří intenzivní emocionální proudy. Dnešní planetární konjunkce může do vašeho vztahu vnést překvapivé prvky, takže buďte připraveni na všechno. To nejlepší vás rozhodně teprve čeká a vy si to můžete ještě vylepšit, když zapojíte svou fantazii.

Práce

V následujících třech a půl týdnech budou pracovní jednání obtížná. Vzniknou třenice a bude pro vás obtížné dosáhnout kompromisu. Neberte si nic osobně. Komunikace obecně je v této době mimo provoz.

Peníze

Možná se chystáte změnit zaměstnání nebo postoupit na vyšší pozici. Nejde o kancelář na rohu, na kterou jste se těšili, ale o plat, který s ní souvisí. Dejte svým ambicím volný průběh, pokud je máte citově pod kontrolou. Může to být vaše komunikace nebo její nedostatek, co proti vám ostatní poštve. Udržujte vše v hladkém průběhu tím, že budete svá slova říkat jasně a stručně.

Zdraví

Pokud chcete otěhotnět, nebo pokud chcete někoho oplodnit, je dnešní den velmi pravděpodobný. Na jiné úrovni to může znamenat, že vaše intuice funguje na vysoké úrovni. Jiný způsob, jak to vyjádřit, je: důvěřujte svému instinktu. Vše výše uvedené platí pro váš pocit, že závazky, které dnes přijímáte, musíte brát vážně. Je to také dobrý den pro to, abyste se věnovali dětem, pokud nějaké máte.

Přečtěte si také