Denní horoskop PANNY na 23. 5. 2023

Panna 23. 5. 2023

Dnes by vás mohli navštívit matka a otec nebo pár, který je vám obzvlášť blízký, Panno. Naplánujte si rozptýlení, jako jsou filmy nebo videa, nebo pozvěte ještě další lidi. Rozhovory s touto dvojicí o samotě by mohly vyústit v bouřlivé diskuse, které nepřinesou nic jiného, než že všechny rozčílí a vystresují. Ať už se stane cokoli, nenechte se tím rozhodit. Zítra by se všichni měli cítit lépe.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Aktuální aspekt ve hře činí dnešní život intenzivním. Pokud se chystáte na večírek nebo jinou společenskou událost, může se setkání ukázat jako nezapomenutelné. Jakmile spolu začnete mluvit, poznáte, že mezi vámi panuje přirozený vztah, díky němuž se ve společnosti toho druhého cítíte nesmírně uvolněně. Hloubka setkání může znamenat, že jste možná spřízněné duše.

Práce

Zaměstnavatelé vás budou sledovat při práci. Budou pečlivě sledovat vaše jednání a vaši produktivitu. Je důležité, abyste byli efektivní a dbali na kvalitu práce, kterou odvádíte. Vydejte ze sebe to nejlepší.

Peníze

Tento týden vás čeká několik výzev. Vztahy pravděpodobně utrpí rozchodem z pracovních nebo osobních důvodů. Dobrou zprávou je, že jste oba velmi zaměstnaní. Špatnou zprávou je, že tato situace vyžaduje více diplomacie a trpělivosti než obvykle. Vaše oblast zaměstnání může být poněkud nestabilní. Postupujte pomalu a opatrně a neklaďte si žádné zbytečné požadavky.

Zdraví

Dnešní tranzit vás činí náchylnými k nedorozumění. Neznamená to, že musíte mít zavřená ústa, ale prospěje vám, když budete přemýšlet, než promluvíte. Cvičení je skvělý způsob, jak zpomalit mysl a zároveň pečovat o tělo. Dlouhý běh otevřeným prostorem vám může poskytnout to, co potřebujete, abyste se dorozuměli: jasnou mysl, jistotu cíle a nejlepší úmysly. Pijte hodně vody, abyste vyplavovali nepříjemné toxiny.

Přečtěte si také