Panna – horoskop na zítřejší den

Panna 24. 3. 2023

Staňte se přítelem někoho nového a přiložte ruku k dílu, které je důležitější než jen váš vlastní pokrok, Panny. Spojte se s lidmi tím, že jim nabídnete svou podporu, místo abyste o ni žádali. Dávejte ze sebe více a zjistíte, že z dlouhodobého hlediska dostanete mnohem více, než byste kdy žádali. Buďte velkorysí k lidem kolem sebe a utvářejte společné cíle, které budou prospěšné pro všechny.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes se v sobě cítíte dobře, vypadáte skvěle a jste oblíbení. Dnešní planetární konstelace zvýrazňuje vaše nejpřitažlivější rysy. Pokud jste však nezadaní a hledáte milostný vztah, budete muset najít způsob, jak dát najevo své záměry. Zdá se, že jste trochu intenzivní a možná budete muset trochu vychladnout, abyste někoho neodradili.

Práce

Máte převládající pocit, že záležitosti všech ostatních jsou vaší odpovědností. Instinktivně chcete mít prsty v mnoha různých věcech. Dávejte si pozor, abyste nepřekročili hranici od užitečných rad k zraňujícím pomluvám nebo příkrým soudům.

Peníze

Tento týden je dobrý na to, abyste to byli vy. Jste krásní uvnitř i navenek a máte prostředky a inspiraci ke změně toho, co je třeba řešit. Celkově vzato jste magnetičtí. Budete přitahovat příležitosti, jak si více vydělat, ovlivnit ostatní a ve velkém uspokojit své finanční potřeby. Využijte toho, dokud vás tato energie podporuje.

Zdraví

Při dnešních nebeských energiích je možné, že se dostaví pocity sklíčenosti. Může se zdát, že to, po čem toužíte, je nedosažitelné, což rychle vyvolá pocit smutku. Zaměřte se na vše, co děláte pro to, abyste o sebe pečovali, a na mnoho malých úspěchů, kterých jste od přečtení horoskopu zdraví dosáhli. Jakmile rozpoznáte příznaky, můžete podniknout kroky, abyste se vyhnuli nástrahám deprese. Rozhodně požádejte přítele, aby vás povzbudil, to přece opravdoví přátelé dělají rádi.

Přečtěte si také