Denní horoskop PANNY na 24. 6. 2022

Panna 24. 6. 2022

Tento den je jedním z těch, kdy musíte jednat, jinak bude jednáno proti vám, Panny. Tvrdohlavé, agresivní síly působí proti vašim cílům. Pokud si nedáte pozor, ocitnete se ve víru dění. Nedělejte si příliš velké starosti s tím, co ostatní lidé považují za špatné. Důvěřujte tomu, o čem víte, že je správné.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

I když často raději jíte, když se cítíte sklesle, možná bude lepší uspořádat večer plný zábavy. Současná astrální energie naznačuje, že pokud hledáte lásku, můžete se ve společnosti setkat s někým, kdo má ten správný potenciál. Nic se však nestane, pokud zůstanete doma a budete se dívat na televizi.

Práce

Trocha úsilí vám v této době pomůže. Nepodceňujte svou sílu dosáhnout toho, co je pro vás v oblasti kariéry nejdůležitější. Okolnosti kolem vás jsou vám nakloněny, a tak využijte tohoto příznivého období.

Peníze

V tomto týdnu máte aktivitu v oblasti kariéry, což naznačuje období velkého pohybu a energie. Ukazuje to, že v této oblasti vašeho života můžete zažít náhlé změny. Nebuďte překvapeni, pokud se něco, co jste považovali za vyřešené, vrátí, aby vás pronásledovalo. Očekávejte komunikaci týkající se všeho, co nejméně očekáváte.

Zdraví

Dnešní den je pro vás nádherným tranzitem. Budete si moci všimnout, čeho jste připraveni se zbavit – určitých vzorců chování, starých potravin ve skříních a starého oblečení ve skříni. Dokonce i některé vztahy se mohou ukázat jako nezdravé a překonané. Vzdáním se starého a přežitého můžete hodně získat. Udělejte si inventuru svého života  zbavte se toho, co vám nevyhovuje, a vytvořte prostor pro vše nové.

Přečtěte si také