Denní horoskop PANNY na 26. 5. 2023

Panna 26. 5. 2023

Většinu času se zabýváte fakty, Panno. Fakta jsou věci, které dokážete uchopit, kategorizovat a dát jim racionální smysl. Bohužel dnes mohou být některá vaše fakta zpochybněna jednou z věcí, kterých se nejvíce bojíte – intenzivními emocemi. Možná budete jen těžko hledat společnou řeč, ze které byste mohli vycházet při vyjednávání.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ačkoli se v tomto ohledu nemusí jednat o žádnou velkou vášeň, dnešní nebeská energie naznačuje, že pokud jdete na první rande, budete si rozumět opravdu dobře. V této fázi to může vypadat spíše jako přátelství než nějaká velká láska. Někdy však ty nejlepší vztahy začínají na poměrně nenápadné úrovni a vřelost a cit se postupně s časem zvyšují.

Práce

Vše pro vás probíhá velmi hladce. Všichni kolem vás oceňují a milují váš vtip a šarm. Vtipy a historky, které vyprávíte v jídelně nebo o přestávce, se stávají vrcholem dne. Získali jste si srdce ostatních.

Peníze

V tomto týdnu máte aktivitu v sektoru cizích peněz, což naznačuje, že se soustředíte na společný majetek, dědictví a staré dluhy. Jelikož to ovlivňuje politiku a skupiny a upravuje vaši komunikaci, budete chtít být více společenští, pokud jde o váš peněžní život. To se projeví v utrácení peněz za to, abyste se opravdu dobře bavili, a v upevňování vašeho zvláštního svazku s těmito lidmi.

Zdraví

Udělali byste dobře, kdybyste se vyhýbali zpracovanému cukru. To, co pozřete, vás může snadno rozrušit. Cukr a konzervační látky pro vás patří mezi největší spouštěče. Planetární konjunkce v této době ovládá emocionální oblast a možná bude nejlepší držet se v uctivé vzdálenosti od všeho, co vás větří. Na druhou stranu to, co uvolňuje nahromaděnou energii, se během tohoto tranzitu velmi doporučuje. Cvičení, meditace, spánek  vyberte si svůj zdroj relaxace.

Přečtěte si také