Denní horoskop PANNY na 28. 2. 2022

Panna 28. 2. 2022

Díky energii tohoto dne jste připraveni téměř na všechno, Panny. Vzhledem k vašemu někdy radikálnímu přístupu ke všemu, co děláte, se možná budete muset krotit. Máte také lidský přístup k životu. Pokud prosazování vašich přání ubližuje druhým, mohlo by to vyvolat vážný vnitřní konflikt. Díky této vysoké energii si své plány před podniknutím akce dobře promyslete, abyste zůstali věrní svým hodnotám.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tato planetární konfigurace znamená, že váš současný vztah by potřeboval trochu vzrušení, abyste do něj vnesli nový život. Cokoli, co by vám pomohlo obnovit atmosféru otevřenosti a svobody, kterou jste mezi sebou cítili na začátku, by dokázalo zázraky. Zkuste podniknout něco tak odlišného od všeho, co jste dělali předtím, že si nemůžete pomoct a znovu se zamilujete.

Práce

Přijměte asertivnější roli vůči lidem, se kterými se setkáváte. V opačném případě se necháte odstrčit a nakonec se stanete pěšákem ve hře někoho jiného. Vaše energie je příliš cenná. Nespadněte do této pasti. Místo toho se soustřeďte sami na sebe.

Peníze

Jste připraveni využít nové příležitosti. Vaše mužská a ženská energie spolupracují, což má pozitivní vliv na vaše výsledky. Vaše společné investice a majetek mohou z vaší strany vyžadovat určité kroky. Počkejte několik dní, než podepíšete nějaké papíry nebo smlouvy. Bez ohledu na to byste měli být s partnerem na stejné vlně.

Zdraví

Vaše intuice může být dnes tak silná, že si důsledky uvědomíte až za několik dní. To pro vás není nijak neobvyklé, ale možná se v důsledku toho budete cítit trochu ospale. Nemusí to nutně znamenat, že musíte mít méně energie než obvykle. Je naprosto důležité, abyste zůstali fyzicky aktivní, když máte několik dní intenzivní emoční "mlhu". Pokud je to možné, projděte se během polední pauzy. Cokoli, čím můžete tento den obohatit o fyzickou dynamiku, vám udělá dobře.

Přečtěte si také