Denní horoskop PANNY na 28. 3. 2022

Panna 28. 3. 2022

Pokud jde o lásku a romantiku, jste pravděpodobně v jednom ohni, Panny. V současné době máte neuvěřitelnou vášeň pro lásku, což z vás dělá jeden z nejžádanějších úlovků v okolí. Uzavřete partnerství s někým, kdo sdílí vaši touhu po dobrodružství, spontánnosti a bizarnostech. Potřebujete někoho, kdo dokáže držet krok s vaší nevyzpytatelnou a silnou energií. Pokud to osoba, se kterou jste, nesplňuje, poohlédněte se jinde.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dávejte si pozor, aby vás vaše tendence hledat nedokonalosti, abyste je napravili, nedostala do problémů. Pohyb planet znamená, že byste v tomto procesu mohli zajít o krok dál a obvinit někoho vám velmi blízkého z činu, který by ho nikdy nenapadlo spáchat. Než na někoho ukážete prstem, ujistěte se, že chápete skutečný dopad svých slov.

Práce

Ohýbáte záda, abyste sloužili ostatním a zajistili, že vše půjde hladce pro lidi kolem vás. Nyní se sami sebe zeptejte, zda se opravdu dostatečně snažíte sloužit sami sobě. Ujistěte se, že se věnujete také svým vlastním potřebám.

Peníze

Tento týden je dobrý na to, abyste byli vy. Jste krásní uvnitř i navenek a máte prostředky a inspiraci ke změně toho, co je třeba řešit. Celkově vzato jste magnetičtí. Budete přitahovat příležitosti, jak si více vydělat, ovlivnit ostatní a ve velkém uspokojit své finanční potřeby. Využijte toho, dokud vás tato energie podporuje.

Zdraví

Dejte si palec a možná urazíte míli! Doporučuji, abyste si tuto tendenci vzali k bazénu, pokud je to možné! Plavání je cvičení, které prospívá tělu i mysli, a není to drahý sport. Ať už jste začátečník, nebo středoškolský šampion, zkuste tento krásný sport s nízkou zátěží zařadit do svého života. Posiluje kapacitu plic a zároveň tonizuje celé tělo, a jakmile se dostanete na vlnu, může to být jako meditace. Pokud to počasí dovolí, je to úžasný bonus k pobytu venku.

Přečtěte si také