Denní horoskop PANNY na 31. 3. 2023

Panna 31. 3. 2023

Dnes se dostanete mnohem dál, než si myslíte, a to i s minimálním úsilím, Panny. Cest, kterými se nyní můžete vydat, je spousta, takže i když se jedna zasekne, vždycky se najde jiná, na kterou snadno dosáhnete. Brzy dorazíte do cíle s časovou rezervou. Trik spočívá v tom, že se budete neustále pohybovat. Nezůstávejte trčet na jednom místě se zapnutým motorem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná astrální konfigurace vás vybízí k odvážným krokům ne proto, že jste se rozhodli, že to je to pravé, ale spíše proto, že si vlastně nemůžete pomoci. K určité osobě cítíte tak silnou náklonnost, že už vám odvaha nepřipadá v úvahu; nyní je nemožné nejednat. Ale i když z vás bublá vášeň, stále se chováte s grácií a stylem.

Práce

Cítíte se spíše konzervativní a to je v pořádku. Opatrný přístup vám dobře poslouží. Buďte dnes na pracovišti defenzivním řidičem. Nikdy nevíte, kdy někdo provede nečekaný manévr a vřítí se přímo před vás.

Peníze

Přemýšlejte o tom, jak ušetřit a investovat těžce vydělané peníze a jak celkově získat více peněz. Věnujte každý den několik minut studiu IRA, 401K a dalších investičních nástrojů, abyste se nakonec stali finančními vítězi. Ne že byste jím už nebyli...

Zdraví

Rádi objevujete nové myšlenky a dnešní astrální energie vám v tom velmi pomáhá. Vaše idealistická povaha vás svádí k tomu, abyste se zaměřili na utopické sny. Tuto energii pociťujete jako esenci možnosti a bude to pro vás období emocionálního optimismu. Cokoli, o čem jste dosud pochybovali, že je ve vašem zdravotním nebo stravovacím režimu možné, je nyní čas to vyzkoušet. Nemusí to být žádný maraton. Začněte v malém a můžete své sny uskutečnit!

Přečtěte si také