Denní horoskop RAKA na 1. 8. 2022

Rak 1. 8. 2022

Nepropásněte dnes žádnou příležitost, Raku. Bez ohledu na to, jak jste unavení, není čas na odpočinek. Je to jeden z těch dnů, kdy je jednoduše snazší být sám sebou. Není třeba se stydět nebo skrývat své skutečné touhy. Řekněte, co chcete, a dostanete to. Není důvod chodit kolem horké kaše. Mějte na paměti, že se vám do toho připletou nečekané energie.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Kdyby vám někdo řekl, že jste vyhráli milion dolarů, nebyli byste událostmi toho dne více šokováni. To, co budete muset zjistit, je, proč se událost stala a co se z ní můžete naučit. Tento problém není nemožné vyřešit. Vy a váš partner se musíte podívat na to, kde jste se příliš ustálili a proč se vaše staré hranice rozbily.

Práce

I když si možná stěžujete na svou práci, na lidi, se kterými pracujete, nebo na své zaměstnavatele, buďte vděční za to, že vůbec máte nějaké zaměstnání. Pokud v tuto chvíli zaměstnání nemáte, věřte, že novou práci si velmi brzy najdete. Buďte pozitivní.

Peníze

V tomto týdnu máte aspekty, které ovlivňují váš osobní projev. Můžete se inspirovat styly z minulosti nebo jen způsobem, jakým jste o sobě dříve přemýšleli, když zvažujete, jak změnit svůj přístup. Kosmos vám pomůže přinést více v krátkodobém horizontu a zvážit, jak byste mohli přidat další zdroje příjmů.

Zdraví

Možná zjistíte, že se více angažujete ve fyzickém vztahu s někým, na kom vám záleží, a dnešní aspekt výrazně posílí vaši schopnost přistupovat k otázkám smyslnosti s otevřeností. To se týká především toho, jak přistupujete sami k sobě. Vaše tělo je prostředkem sebevyjádření a vy musíte své tělo milovat, abyste se s ním mohli milovat! To znamená pečovat o něj pravidelným cvičením, zdravou stravou a svědomitým přístupem k intimním vztahům!

Přečtěte si také