Denní horoskop RAKA na 10. 2. 2022

Rak 10. 2. 2022

Nápady a vhledy vycházející z hloubi vaší psychiky pravděpodobně zvýší vaši efektivitu v jakékoli práci, kterou dnes děláte, Raku. Vaše mysl je obzvláště praktická a logická. Ve spojení se zvýšenou intuicí jsou tyto schopnosti neocenitelné. Nejefektivněji se vám může dařit pracovat samostatně, ale pokud to není možné, i tak byste měli dosáhnout všeho, co si předsevzali, a udělat to dobře.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Astrální vyrovnání může způsobit, že váš partner (současný nebo budoucí) bude vypadat jako drát pod napětím. Určitě nebude chtít jen tak sedět a koukat na televizi, ale bude chtít vyrazit a prozkoumat některé z bizarnějších povolání lidí žijících na planetě Zemi. Zvědavost vašeho miláčka nezná mezí. Možná budete chtít strávit nějaký čas tím, že se budete věnovat svým vlastním věcem a užívat si klidu.

Práce

Vaše přízemní a praktické myšlení ví lépe, než abyste se nechali podvést někým, kdo jen mluví a nic nedělá. Dávejte si pozor na někoho, kdo se chová spíše sobecky. Takový člověk není na vaší straně, i když si to možná chce myslet.

Peníze

Tento týden máte plno skvělých nápadů, jak se finančně posunout dopředu. V komunikaci se projeví nová citlivost a dočasně pozastavíte své společenské aktivity, abyste si mohli dát vše do pořádku. Dohromady to připravuje půdu pro nové zaměstnání nebo novou pozici ve vaší stávající firmě. Možná ji budete muset navrhnout nebo vytvořit, ale může být vaše.

Zdraví

Vaše tělo k vám dnes bude nějakým způsobem promlouvat, tak se naladěte a naslouchejte! Možná vás několik sklenic vody zpomalí na tak dlouho, abyste si všimli, co se vám vaše tělo snaží říct. Každopádně je dobré pít vodu po celý den, ať už máte žízeň, nebo ne. Bez příznivého vlivu vody a pohybu je těžké poznat, co cítíte, a jak komunikovat s těmi, které máte rádi. Ulehčete si práci!

Přečtěte si také