Denní horoskop RAKA na 11. 2. 2022

Rak 11. 2. 2022

Silná touha po změně by vás mohla přimět přemýšlet o cestování, Raku nebo třeba o přestěhování do vzdáleného státu či cizí země. Přátelé, kteří žijí daleko, by vás mohli přesvědčit, abyste se k nim připojili. Nejedná se o bezvýznamné rozhodnutí. Vyžaduje pečlivé zvážení. Možná budete v pokušení jednat impulzivně, ale chvíli počkejte. Za několik dní budete vědět, zda je pro vás tato změna vhodná.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes se vám naskytne příležitost posílit určitý vztah. Budete se však muset podělit o své pocity na skutečně autentické bázi. Nemá smysl předstírat, pokud je toto partnerství skutečně smysluplné, a proto začněte hned, jak míníte pokračovat. I když to může znamenat přiznání jedné nebo dvou věcí, bude to opravdu stát za námahu.

Práce

To, že vaše nálada není tak silná, jak byste si přáli, neznamená, že byste měli ustoupit a nechat někoho jiného, aby se ujal vedení v něčem, o čem víte, že máte větší kvalifikaci. Pokračujte ve své silné vůdčí roli.

Peníze

Tento týden máte plno skvělých nápadů, jak se finančně posunout dopředu. V komunikaci se projeví nová citlivost a dočasně pozastavíte své společenské aktivity, abyste si mohli dát vše do pořádku. Dohromady to připravuje půdu pro nové zaměstnání nebo novou pozici ve vaší stávající firmě. Možná ji budete muset navrhnout nebo vytvořit, ale může být vaše.

Zdraví

I ze špatné situace můžete vytěžit to nejlepší, když budete hledat hlubší smysl a soustředit se na své cíle. Kdyby tomu tak bylo vždy, žádné zkažené situace by neexistovaly! Je možné podívat se hlouběji a pro stromy vidět les, zatímco aspekt dne působí svou energií, čímž se to, co chceme, a to, čeho jsme schopni dosáhnout, více sladí. Při cvičení si vyzkoušejte svou sílu a uznejte tu část sebe, která chce, aby se věci dařily.

Přečtěte si také