Denní horoskop RAKA na 12. 2. 2022

Rak 12. 2. 2022

Příležitost je pro vás, milí Raci, základem hry. Nezhasínejte dříve, než se ujistíte, že jste dnes prozkoumali všechny své možnosti. Inspirace může přijít v záblesku nečekané myšlenky, takže si nezapomeňte vzít k ruce blok a tužku. Dobrý nápad by se mohl skrývat pod rouškou něčeho bezvýznamného, ale pokud je někdo schopen v něčem vidět potenciál, jste to vy.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

I na vás by to dnes mohlo být příliš vášnivé. Pokud se chystáte na rande, nepodléhejte intenzivní povaze osoby, se kterou jste, pokud se na to necítíte připraveni. Mohlo by dojít k nějaké manipulaci. Pokud vás však vyznání lásky od tohoto člověka potěší, užijte si je!

Práce

Možná vás dnes budou kolegové trochu zastrašovat a v důsledku toho pro vás může být těžké postavit se a říct, čemu věříte. Pamatujte, že váš hlas je stejně důležitý jako hlas druhého člověka. Není čas na to, abyste se stáhli do pozadí.

Peníze

Tento týden máte plno skvělých nápadů, jak se finančně posunout dopředu. Budete víc komunikovat a dočasně pozastavíte své společenské aktivity, abyste si mohli dát vše do pořádku. Dohromady to připravuje půdu pro nové zaměstnání nebo novou pozici ve vaší stávající firmě. Možná ji budete muset navrhnout nebo vytvořit, ale může být vaše.

Zdraví

Máte za co být vděční. Ve vašem životě se právě teď daří spousta věcí. Není však nic důležitějšího než vaše zdraví. Nedovolte, abyste si to museli připomenout nemocí nebo nějakou nehodou způsobenou neuváženým chováním. Pijte hodně vody, abyste si udrželi dobře promazané klouby, a vyhýbejte se nasyceným tukům Kdykoli je to možné, používejte raději olivový olej než máslo.

Přečtěte si také