Denní horoskop RAKA na 13. 2. 2022

Rak 13. 2. 2022

Dnes vás bude trápit náladovost. Musíte ji přemoci. Při procházce po ulici si zazpívejte. A zkuste dobrou náladou nakazit i ostatní. Ať si také zpívají. Buďte kreativní a zazáříte i v nečekaných oblastech. Věřte si! Máte možnost proměnit i ty nejvšednější situace v něco vzrušujícího.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vztah s milovanou osobou můžete upevnit a posunout na další úroveň. Nechte za sebou minulost a začněte znovu s čistým štítem. I když to bude obtížné a možná tohoto kroku nebudete schopni hned, budete si muset vyjasnit některé nedořešené záležitosti, které vás tíží. Ale věřte, že to bude stát za to.

Práce

Nejvíce zabodujete s vašimi praktickými nápady. Lidé mnohem více ocení reálné vize a stabilitu než fantazii nebo spekulace. Získejte si přízeň ostatních tím, že ukážete, co ve vás dřímá.

Peníze

Tento týden máte plno skvělých nápadů, jak si finančně přilepšit. Komunikace vám sice bude činit trochu potíže a budete se dočasně stranit společnosti, abyste se mohli dát dohromady. Připravujete si podmínky pro nástup do nového zaměstnání nebo byste mohli převzít jinou pozici ve vaší firmě. Možná ji budete muset navrhnout, ale bude vytvořená přímo pro vás.

Zdraví

Probudíte své emoce. Snažte se být otevření všemu, co cítíte, i když některé pocity budou složité. Neexistuje důvod, proč byste nemohli být několik dní emocionálně "na dně", a zároveň si dostatek pohybu a zdravé stravy. A nezapomeňte na pitný režim. Snažte se své emoce prožívat s uvědoměním.

Přečtěte si také