Denní horoskop RAKA na 14. 1. 2023

Rak 14. 1. 2023

Nové informace o možnostech kariérního, obchodního a osobního rozvoje mohou dnes otřást vaším hodnotovým systémem, Raku. To je pozitivní vývoj, i když vás to nyní může trochu zneklidnit. Počínaje dneškem by váš život mohl nabrat jiný směr. Bezprostřední touha po potěšení by mohla být uspokojena naplánováním romantické večeře s milencem. Zapomeňte na chvíli na změny, které se dějí, a užijte si večer!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V takových dnech, kdy každý chce jít a dělat věci sám, máte tendenci se litovat. Planety vám ztěžují život, protože nemůžete najít nikoho, kdo by byl ochoten spolupracovat, i kdyby jen na krátký rozhovor po telefonu. Přátelé a milostné zájmy se zdají být zaneprázdnění a nechtějí vám věnovat čas. Ale nebojte se, nebude to trvat věčně!

Práce

Dnes pocítíte velký tlak ze strany lidí kolem sebe. Cítíte potřebu dosáhnout určité úrovně výkonu s naprostou dokonalostí. Většina tohoto tlaku ve skutečnosti vychází z vašeho nitra, nikoliv od druhých. Buďte na sebe mírní.

Peníze

Tento týden je věnován kariéře a autoritám. Vzhledem k tomu, že se v této oblasti vašeho života odehrává tolik soustředěných akcí, možná nebudete mít čas na nic jiného. Ale díky přikývnutí na minulé životy, karmu a sny dostáváte božské vedení, jak se posunout směrem ke svým cílům. Pozorně naslouchejte. Děje se toho tolik, že možná nebudete moci spát!

Zdraví

S tolika fyzickými silami, které máte k dispozici, je s podivem, že nejste profesionální sportovec nebo tanečník. Určitě jste si už ale uvědomili, že jste jeden vitální jedinec. Dnes se možná vážně zamyslíte nad důsledky této skutečnosti a rozhodnete se, že je čas zavést do svého života některé zdravotní návyky, které tuto energii přivedou na konstruktivní úroveň. Pravidelné cvičení a vyvážená strava nemusí stačit. Meditace by vám mohla prospět, nebo snad bojová umění?

Přečtěte si také