Denní horoskop RAKA na 14. 2. 2022

Rak 14. 2. 2022

Může se stát, že vám blízká osoba bude chtít pomoci ve svízelné situaci, jenže jeho názor bude opačný než ten váš. Věřte své intuici, přesto v jeho snaze nehledejte nic zákeřného, jeho úmysly jsou naprosto čisté. Dejte mu proto prostor, aby se vyjádřil a nevyvolávejte zbytečné konflikty.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

U Raků, kteří jsou v dlouhodobém vztahu, se mohou objevit pochybnosti nebo pocit, že jsou zaseklí na jednom místě a nevyužívají svůj potenciál. Záleží však jen na vás, jestli budete dostatečně odvážní, abyste se pustili do radikálních změn. Pokud to dokážete, budete vytouženým věcem daleko blíže.

Práce

Nebraňte se využívání svého tvůrčího zápalu, při realizaci svých nápadů ale zároveň zapojte i praktickou stránku svého já. Správná kombinace nápaditosti a rozumného vyhodnocení možných rizik přinese lepší výsledky, než byste sami čekali.

Peníze

Vaše kreativní období se projeví i na výdělku. Dejte si ale pozor, abyste se neponořili do vlastních aktivit až příliš. Přestože nemáte náladu na společnost a komunikaci vůbec, neodstřihávejte se úplně od všech. Vždy se hodí mít vedle sebe někoho, komu důvěřujete a kdo vás případně navede tím správným směrem.

Zdraví

Měli byste se více zamyslet nad tím, jak strava ovlivňuje vaše tělo. Dbejte speciálně na své zažívání, se kterým můžete mít potíže, ty by však měla vyřešit i drobná změna v jídelníčku, například v podobě většího příjmu vlákniny nebo rostlinných bílkovin. Zkuste si proto dát spíše celozrnné pečivo namísto bílého a maso nahraďte luštěninami. Uvidíte, kolik najednou budete mít energie.

Přečtěte si také