Denní horoskop RAKA na 15. 1. 2023

Rak 15. 1. 2023

Úspěchy v posledních týdnech a přírůstek peněz mohou u Raka vyvolat touhu po zlepšení životní situace. Možná však máte pochybnosti o tom, jak to nejlépe udělat. Měli byste se přestěhovat, nebo prostě jen přestavět? Měli byste se přestěhovat do blízkosti nebo do jiné oblasti? Nejlepší bude jednoduše si vyjmenovat klady a zápory jednotlivých možností a pak je všechny pečlivě zvážit. Nemusíte se rozhodnout hned.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Astrální vliv znamená, že se nespokojíte s čekáním na výjimečnou osobu, která vás pozve na rande, a zároveň se snažíte upoutat její pozornost všemi způsoby kromě těch nejzjevnějších. Pro jednou jste odhodláni řídit hru a jste dokonce ochotni jít za dotyčným a pozvat ho na rande sami. Necítíte se asertivní příliš často, tak toho využijte.

Práce

V době, kdy jste doufali, že budete slavit obrovský úspěch v něčem, na čem jste pracovali, můžete být docela rozrušeni, když si uvědomíte, že jste zapomněli na jeden velmi důležitý detail: celkový obraz. Ne všechny naděje jsou však ztraceny.

Peníze

Tento týden je věnován kariéře a autoritám. Vzhledem k tomu, že se v této oblasti vašeho života odehrává tolik soustředěných akcí, možná nebudete mít čas na nic jiného. Ale díky přikývnutí na minulé životy, karmu a sny dostáváte božské vedení, jak se posunout směrem ke svým cílům. Pozorně naslouchejte. Děje se toho tolik, že možná nebudete moci spát!

Zdraví

Nikdy není pozdě začít se zdravým režimem. Cokoli, co děláte v současné době, můžete posunout zdravějším směrem. Pokud se chystáte na jídlo, zamyslete se nad tím, co nejvýživnějšího byste si mohli dopřát, a dejte tomu přednost. Pokud se chystáte jít domů, zeptejte se sami sebe, jaký druh cvičení můžete zařadit mezi dneškem a večerkou, a uskutečněte ho. S praxí se zdravé návyky stanou přirozenými.

Přečtěte si také