Denní horoskop RAKA na 15. 2. 2022

Rak 15. 2. 2022

Buďte dnes otevření a upřímní ve svých pocitech vůči druhým, Raku. Vaše vnímavá povaha by měla být připravena. Dejte si pauzu a nechte druhé, aby k vám přišli. Z ničeho nic se mohou objevit nečekané události. Příležitosti k novému růstu v oblasti lásky a romantiky máte rozhodně na dosah ruky, pokud jste připraveni je přijmout. Nesnažte se je vynutit, pokud na to není vhodná doba a místo. Nechte to plynout.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná budete muset přehodnotit svůj přístup k někomu, koho jste dlouho toužili poznat. Nemá smysl snažit se najít klíč k jejich srdci, pokud neznáte tvar zámku. Pomohlo udělat si malý průzkum o jejich zálibách, zvycích a způsobech zábavy. Pak se můžete trefit do černého.

Práce

Někdo není tak intuitivní jako vy, a to vás poněkud frustruje. Bohužel musíte této osobě naslouchat. I když byste nejraději odešli sami, nakonec vám bude prospěšnější, když se budete držet skupiny.

Peníze

Váš zůstatek na účtu se stále zvětšuje. Je čas slavit! Jen nedovolte, abyste vyčerpali to, co jste si tak tvrdě vydělali. Mezitím stoupá vaše kariéra. Zvyšuje se vaše odpovědnost, zlepšuje se vaše postavení a vaše práce získává takové uznání, o jakém jste dříve jen snili. Připravte se na své vystoupení z temnoty. Přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Příznivý aspekt dne vám dává dostatek energie, s níž můžete kouzlit. Svůdce ve vás je nabitý a připravený udeřit a běda každému, kdo vám zkříží cestu! Na druhou stranu můžete právě pociťovat zvýšenou spokojenost s věcmi, které se vám v uplynulém roce podařily. Může se vás zmocnit pocit odhodlání. V obou případech je důležité všímat si svého těla jako výrazu osobní pohody.

Přečtěte si také