Denní horoskop RAKA na 16. 2. 2022

Rak 16. 2. 2022

Díky přílivu vnitřní síly byste mohli mít pocit, že dokážete přenést hory, Raku. Pokud jste uvažujete o činech, které ostatní považují za nemožné, dnes je ten správný den, abyste je uskutečnili. Kariérní záležitosti, milostné vztahy a tvůrčí projekty by dnes mohly díky vašemu pečlivému úsilí pokročit. Zamyslete se, sepište si své nápady, zvažte všechny eventuality a pokročte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud máte dnes večer na výběr mezi dvěma schůzkami, kterou si vyberete? Vzhledem k dnešní nebeské atmosféře je velmi pravděpodobné, že jeden z nich bude hluboký, tichý a mlčenlivý typ s temnýma očima, které vám hledí do duše. Ten druhý může být trochu výstřední, možná ne zcela takový, jakého byste očekávali, charismatický a rozhodně ne nudný. Čeká vás zajímavé rozhodnutí!

Práce

Dnešní pracovní napětí se vás dotkne více než ostatních. Vaše nesmírně citlivá mysl nefunguje dobře v době náročného stresu. Vytvořte si mentální bariéru mezi sebou a lidmi ve svém okolí.

Peníze

Váš zůstatek na účtu se stále zvětšuje. Je čas slavit! Jen nedovolte, aby vaše typické přebytky vyčerpaly to, co jste si tak tvrdě vydělali. Kariérně rostete, protože se zvyšuje vaše odpovědnost, zlepšuje se vaše postavení a vaše práce získává takové uznání, o jakém jste dříve jen snili. Připravte se na své vystoupení z temnoty. Přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám pomůže nahlédnout do situace do hloubky a získat nadhled. Tyto energie často způsobují přerušení komunikace, a i když je to možná drsné, může to být nakonec příležitost k porozumění. Je pravděpodobné, že se rozpad nebo průlom bude týkat nějakého druhu posuzování a vy můžete být na straně dávajícího nebo přijímajícího. K prolomení úzkoprsosti se doporučují zejména dechová cvičení a běh.

Přečtěte si také