Denní horoskop RAKA na 17. 2. 2022

Rak 17. 2. 2022

Dnes byste si mohli naplánovat, že se u vás na chvíli zdrží nějaká návštěva, Raku. Starosti s vývojem situace v zaměstnání nebo s nedokončenými vlastními povinnostmi by vás mohly přivést do stresu. Potřebujete se na svou situaci podívat objektivně. Není to tak zlé, jen je třeba něco udělat. Vyřiďte to a pak se nějak odměňte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce může vyvolat určité napětí, protože vy a váš milostný zájem si můžete myslet, že máte stejný program, ale ve skutečnosti máte dva odlišné. Je třeba vyjasnění, ale také trocha otevřenosti a nadšení. Zdá se, jako byste byli oba pevně rozhodnuti pro určité výsledky a odmítali ustoupit. Pokud si dokážete vzájemně pomáhat, a ne si překážet, bude vše v pořádku.

Práce

Dnešní den je vhodný k tomu, abyste se věnovali jakémukoli výzkumu, který potřebujete řešit v souvislosti se svou prací. To může znamenat, že budete dělat rozhovory s různými lidmi z vašeho oboru. Může to také znamenat návštěvu knihovny a vyhledání článků v časopisech a novinách.

Peníze

Váš zůstatek na účtu se stále zvětšuje. Je čas slavit! Jen nedovolte, aby vaše typické přebytky vyčerpaly to, co jste si tak tvrdě vydělali. Mezitím roste vaše kariéra, a protože se zvyšuje vaše odpovědnost, zlepšuje se vaše postavení a vaše práce získává takové uznání, o jakém jste dříve jen snili. Připravte se na vystoupení ze stínu. Přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Aspekt dne vám dává možnost poznat, co k něčemu skutečně cítíte, pokud dokážete zpomalit a soustředit se. To poslední, co právě teď potřebujete, je řídit se radami druhých lidí, pokud se týkají vašeho osobního života. Abyste se vyhnuli hledání rad místo vlastního úsudku, snažte se dodržovat zdravotní režim, který zahrnuje nejen cvičení a správné stravování, ale také možnost vydechnout si při józe nebo meditaci, a to alespoň dvakrát týdně.

Přečtěte si také