Denní horoskop RAKA na 18. 2. 2022

Rak 18. 2. 2022

Může se zdát, že osoba, která vás přitahuje, má zájem o někoho jiného. To může vyvolat vaši nejistotu a žárlivost. Nedělejte ze sebe blázna, Raku. Snažte se zjistit fakta dříve, než se necháte situací ovládnout. Pozvání na více společenských akcí na stejný večer by vás mohlo donutit k nepříjemnému rozhodnutí. Rozhodněte se tak, jak je to pro vás nejlepší.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Mít cíl vám pomůže zvládnout těžké chvíle s radostí. Energie dne vám pomůže rozpoznat záměr, který se skrývá v určitých nedávných událostech, jež se odehrály ve vašem současném vztahu. Pokud vidíte, že oba směřujete k něčemu výjimečnému, pak změny, ke kterým nyní musí dojít, uvítáte. Mějte radost ze všeho, co se děje.

Práce

Pravděpodobně budete mít v práci potíže díky lidem ve svém okolí. Lidé, kteří jsou spojeni s vaší prací, jsou dnes mimořádně kritičtí a hádaví, což ve vašem pracovním prostředí nastavuje poměrně tvrdý tón. Pokud můžete, pracujte sami.

Peníze

Váš zůstatek na účtu se stále zvětšuje. Je čas slavit! Jen nedovolte, aby vaše typické přebytky vyčerpaly to, co jste si tak tvrdě vydělali. Mezitím roste vaše kariéra. Protože se zvyšuje vaše odpovědnost, zlepšuje se vaše postavení a vaše práce získává takové uznání, o jakém jste dříve jen snili. Připravte se na vystoupení ze stínu. Přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce je silná a tento měsíc můžete pocítit mimořádné množství fyzické energie. Ve skutečnosti se jedná o mimořádně sexuální energii, takže buďte ve střehu a dávejte na sebe neustále pozor! Vaše celková pohoda se řídí třemi jednoduchými složkami: odpočinkem, stravou a cvičením. Nebeská atmosféra vám dodává energii k tomu, abyste se vyřádili při cvičení, ale nezanedbávejte zbylé dvě! Držte se daleko, daleko od kofeinu.

Přečtěte si také