Denní horoskop RAKA na 19. 2. 2022

Rak 19. 2. 2022

Intenzivní, emotivní sen vás může pohnout tak silně, že se probudíte s podivným pocitem, že sen byl skutečný. Zapište si ho, Raku. Možná to tak je. Snaha překonat překážky a postoupit v kariéře by se vám konečně mohla vyplatit. Možná budete chodit jako omámeni a ptát se, zda se to opravdu stalo. Stalo. Využijte toho. A nebojte se dát své pocity najevo ostatním.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní všeobecně příznivá atmosféra činí lásku atraktivní nabídkou, a tak si ji užívejte, dokud můžete. Vypadáte zářivě a cítíte se báječně; potřebujete jen rande, které by odpovídalo vaší náladě. Pokud vás čekají nějaké večírky nebo jiné společenské události, využijte této příležitosti a promluvte si s někým výjimečným, kdo vás v poslední době zaujal. Kujte železo, dokud je žhavé.

Práce

Mnoho nápadů čerpáte z televize nebo filmů, což je v pořádku, ale ujistěte se, že tyto koncepty integrujete s rezervou. Nezapomeňte, že tato zobrazení jsou fantazií, nikoli realitou. Je důležité rozlišovat mezi nimi.

Peníze

Váš zůstatek na účtu se stále zvětšuje. Je čas slavit! Jen nedovolte, aby vaše typické přebytky vyčerpaly to, co jste si tak tvrdě vydělali. Mezitím pro vás nyní pozitivně exploduje vaše kariéra, protože se zvyšuje vaše odpovědnost, zlepšuje se vaše postavení a vaše práce získává takové uznání, o jakém jste dříve jen snili. Připravte se na své vystoupení. Přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Tento týden si dávejte pozor na to, co říkáte. Máte tendenci vyhrknout první věc, která vás v souvislosti s daným aspektem dne napadne. V žádném případě to však neznamená, že byste měli omezovat své myšlenky. Tento týden můžete mít velmi tvůrčí duševní rozpoložení a doporučujeme vám, abyste si své myšlenky a pocity zapisovali pro budoucnost. Abyste omezili své reakce na to, co mohou říkat a dělat ostatní lidé, často cvičte. To podporuje přirozeně mírný stav.

Přečtěte si také