Denní horoskop RAKA na 2. 3. 2022

Rak 2. 3. 2022

Mohl by se objevit potenciální nový milostný partner, Rak, možná někdo ze vzdáleného státu nebo cizí země nebo z oboru, jako je právo nebo vzdělávání. S touto osobou byste mohli mít mnoho společných zájmů. Mohlo by dojít k zajímavým diskusím. Zda se rozhodnete tuto přitažlivost realizovat, záleží na vaší situaci, ale i tak si dnes můžete užívat společnosti této osoby. Zítra - kdo ví?

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární aspekt pro vás může znamenat začátek velmi vzrušujícího období - období, kdy se zdá, že nový vztah skutečně splní sliby, které s ním přišly. Chystáte se překročit nový práh, který změní vaše přesvědčení a pohled na věc a také okolnosti, v nichž se nacházíte. Život už možná nikdy nebude stejný jako dřív.

Práce

Vytáhněte fakta, která jste v poslední době shromažďovali a ukládali. Je nutné, abyste svůj případ někomu důležitému dokázali. Váš arzenál informací se náhle stává mnohem cennějším. Nebojte se ho využít ve svůj prospěch.

Peníze

Čeká vás období transformace. Ve vašem domě kariéry a autorit se toho nyní tolik mění, že vám možná nezbude mnoho času pro sebe. Prosazujte své potřeby při vyjednávání o platu i v každodenních pracovních záležitostech. Nyní stoupáte v hodnosti a možná zjistíte, že dodatečné břemeno zodpovědnosti je někdy slyšet. Měníte se však k lepšímu.

Zdraví

Někdy opravdu necítíte stres z "omezení" tak jako ostatní znamení. Ve skutečnosti se často snažíte a daří se vám i v náročných podmínkách. Vzhledem k tomu, že se dnes utkají nebeská tělesa, neměli byste mít problém utáhnout si opasek a držet se při zemi. Je vhodná doba k tomu, abyste udělali pokrok ve své dietě nebo cvičebním režimu. Pokud máte v úmyslu si něco přečíst, dnes je ta správná noc.

Přečtěte si také