Denní horoskop RAKA na 2. 8. 2022

Rak 2. 8. 2022

Dnes se vrhněte na zabíjení, Raku. Nepřestávej, dokud neuspěješ. Nedovolte, aby se nejistota druhých lidí stala vaší nejistotou. Důvěřujte si a věřte tomu, jak se chováte k ostatním. To, že se někdo jiný cítí smutný, neznamená, že se tak musíte cítit i vy, jen abyste mu ulevili. To nejlepší, co můžete udělat, je zvrátit situaci tím, že budete projevovat štěstí a veselý přístup.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud máte pocit, že plavete v moři kontroverzí, možná byste měli zvážit alternativu. Tou je být na suchu a vůbec se nehýbat - jinými slovy, uvíznout na suchu. Přijměte místo, kde se nacházíte, a prostě se pusťte do řešení svých problémů, protože to nabízí nejlepší alternativu k tomu, o čem uvažujete - což je útěk.

Práce

Kreativní příležitosti k vydělávání peněz se vám pravděpodobně naskytnou prostřednictvím internetu nebo jiné počítačové sítě, do které jste zapojeni. Využijte každou příležitost, která vám dává možnost uplatnit své umělecké, pedagogické a tvůrčí schopnosti.

Peníze

Aktivita ve vašem domě výdělku ztěžuje vydělávání peněz, na které jste zvyklí. Vesmír omezuje vaše příležitosti a peníze, které z nich můžete získat, ale příliš se tím netrapte. Jsou to vaše sociální sítě, které vás vytáhnou z případných problémů tím, že vám doporučí nové klienty, upozorní vás na nové zakázky a půjčí vám peníze.

Zdraví

Dávejte na sebe pozor, zda dáváte více druhým lidem, než kolik dáváte sami sobě. Můžete být pod vlivem současného vesmírného klimatu, který by mohl váš přirozený sklon být "strážcem svého bratra" přivést na nezdravou úroveň. Abyste se ujistili, že zůstanete soustředění, hlídejte si, co jíte, a několik dní přijímejte jen velmi málo sacharidů (pokud vůbec nějaké). Toto cvičení vás přiměje soustředit se sami na sebe a také sníží druh "cukrové energie", která pohání roztěkanost.

Přečtěte si také