Denní horoskop RAKA na 20. 2. 2022

Rak 20. 2. 2022

Dnešek možná nebude tak lehký a svobodomyslný, jak byste si přáli, Ráčci, ale netrapte se tím. Pracujte s uzemněnou energií tohoto dne a dokončete úkoly, které vás již delší dobu tíží. Odstupte od dramat ve svém životě a pozorujte své emoce z nadhledu. Uvědomte si, jak vaše jednání ovlivňuje ostatní. Zklidněte se a zhodnoťte situaci.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebeská atmosféra s sebou přináší odhodlání odvážně se vydat tam, kde jste ještě nikdy nebyli, pokud jde o určitou romantickou nabídku. Jediným problémem je, že musíte také zpřetrhat vazby s jistým minulým sdružením, s nímž jste byli nerozlučně spjati. Vaším úkolem je dnes toho dosáhnout, abyste mohli jít se svobodným svědomím dál.

Práce

Třenice, které jste měli s někým nebo nějakou organizací v posledních čtyřech týdnech, odeznívají. Vaše vztahy se posunou do neutrálnějšího a citlivějšího režimu, což umožní mnohem jasnější komunikaci mezi vámi. Růst je na dosah ruky.

Peníze

Váš zůstatek na účtu se stále zvětšuje. Je čas slavit! Jen nedovolte, aby vaše typické přebytky vyčerpaly to, co jste si tak tvrdě vydělali. Mezitím pro vás nyní pozitivně exploduje vaše kariéra, protože se zvyšuje vaše odpovědnost, zlepšuje se vaše postavení a vaše práce získává takové uznání, o jakém jste dříve jen snili. Připravte se na své vystoupení. Přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Dnešní aspekt působí harmonicky a přináší vám hřejivý pocit pohody. Na nebi není ani mráčku, pokud nepotkáte někoho jiného, kdo nemá tak skvělý den! Soustřeďte se na tuto energii, držte se při sobě a použijte ji tam, kde je jí nejvíce zapotřebí: na své zdraví. Naslouchejte svému tělu a dejte mu to, co skutečně potřebuje. Neexistuje žádný důvod, proč byste se při troše pozornosti nemohli takto cítit každý den.

Přečtěte si také