Denní horoskop RAKA na 21. 2. 2022

Rak 21. 2. 2022

Nastěhoval se nedávno nový spolubydlící, Raku? Pokud ano, můžete očekávat, že s vámi bude nějakou dobu bydlet. To je dobře, protože bude pravděpodobně velmi milující, podporující a schopný nést svůj díl domácích povinností. Vy a tato osoba, stejně jako ostatní, kteří s vámi žijí, byste se mohli stát velmi blízkými a možná i přáteli na celý život.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Postavení planet naznačuje, že by se vám vztahy mohly zdát poněkud nudné a postrádající ten druh elánu a ohně, který vám obvykle přináší potěšení. Nemusí to mít nic společného s nimi nebo s vámi, ale jen s emocionálním počasím. Možná je čas zůstat doma a odpočívat. Vášnivé laskání si nechte na jiný den.

Práce

Klíčovým pojmem pro vás dnes bude nalezení správné rovnováhy mezi pohybem vpřed a asertivitou a vnímavostí a pasivitou. Tyto dvě části vaší osobnosti ve skutečnosti fungují poměrně harmonicky, což vám usnadňuje dosažení tohoto cíle.

Peníze

Váš zůstatek na účtu se stále zvětšuje. Je čas slavit! Jen nedovolte, aby vaše typické přebytky vyčerpaly to, co jste si tak tvrdě vydělali. Mezitím pro vás nyní pozitivně exploduje vaše kariéra, protože se zvyšuje vaše odpovědnost, zlepšuje se vaše postavení a vaše práce získává takové uznání, o jakém jste dříve jen snili. Připravte se na své vystoupení. Přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Dnešní tranzit vás drží při určitých lidech. Možná existuje způsob, jak se postavit osobě, která ve vás vyvolává tak intenzivní pocity, ale ne dříve, než si sami v sobě přiznáte, co skutečně cítíte. Nemůžete mít úspěšnou konfrontaci, pokud nedokážete do situace vnést jasno. Možná je tedy dnešní den tím pravým, kdy se o sebe můžete postarat a podívat se do svého nitra. Pomůže vám cvičení a dobrý noční odpočinek.

Přečtěte si také