Denní horoskop RAKA na 22. 2. 2022

Rak 22. 2. 2022

Zdá se vám, Raku, že je váš milostný partner dnes náladový? V jednu chvíli může být váš přítel nadšený a optimistický ohledně budoucnosti a v další chvíli ho může přepadnout sklíčenost. Nenechte se tím rozhodit a rozhodně se na partnera příliš nezlobte. Raději naslouchejte, než mluvte, a buďte trpěliví. Zítra by se nálada vašeho přítele měla vrátit do normálu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce znamená, že byste se mohli stát terčem fantazie někoho jiného. Teprve ve světle určitých událostí si dnes uvědomíte, o co se jedná. Pokud vás to potěší, můžete udělat krok s jistotou, že jste velmi obdivováni. Pokud ne, pak s tím musíte něco udělat, než se vám to vymkne z rukou.

Práce

Řešení přijde prostřednictvím vašeho srdce místo vaší hlavy. Bojujte s jakoukoli situací a konfliktní osobností se soucitem a pochopením a potíže, které prožíváte, se snadno rozplynou. Důvěřujte svému instinktu.

Peníze

Vesmír nyní rozšiřuje způsob, jakým jste schopni vydělávat. To je skvělá zpráva pro vaši náladu, která může souviset s tím, jak vnímáte svobodu, kterou vám peníze poskytují, a dobrá zpráva pro vaše ambice, které bývají spojeny s tím, jak spravedlivě vnímáte svou odměnu. S tím, jak se vaše kariérní cíle začínají naplňovat, se zlepšuje i váš finanční tok. Co se vám teď ve vašem životě nelíbí?

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám dává příležitost zamyslet se nad svými vlastními reakcemi. Místo toho, abyste se cítili ublížení nebo uražení kvůli tomu, co vám někdo řekl nebo udělal, využijte tento čas k tomu, abyste si všimli, jak na tuto událost reagujete. Vaše reakce je jistě naprosto oprávněná, ale chcete si jí být schopni všimnout odděleně od druhé osoby. Z tohoto prostoru můžete načerpat sílu. Zvedání závaží je nyní dobrým cvičením.

Přečtěte si také