Denní horoskop RAKA na 23. 2. 2022

Rak 23. 2. 2022

Umění a řemesla vás dnes mohou zajímat, Raku. I když se přikláníte spíše ke sportu, umělecké sklony ve vás budou pravděpodobně dost silné. Proces tvorby může být velmi uspokojivý, a to jak z hlediska procesu, tak z hlediska uspokojení z hotového výrobku. Dopřejte si příležitost k jeho prozkoumání, protože energie dne bude vašim schopnostem hodně napomáhat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebojte se, že by vás dnes večer čekal nudný večer, protože to při současném planetárním tranzitu není možné. Pokud se chystáte na schůzku s novým partnerem, připravte se na to, že se budete skvěle bavit. Možná to nebude odpovídat tomu, co byste normálně považovali za úspěšnou schůzku, ale budete se při ní cítit opravdu dobře.

Práce

Nedávné zvýšení důvěry bude otřeseno nějakým neočekávaným zdrojem. Snažte se kvůli tomu nezmatkovat. Uvědomte si, že tento občasný otřes je pouze přechodnou fází. Nenechte se jím nijak zbrzdit.

Peníze

Vesmír nyní rozšiřuje způsob, jakým jste schopni vydělávat. To je skvělá zpráva pro vaši náladu, která může souviset s tím, jak vnímáte svobodu, kterou vám peníze poskytují, a dobrá zpráva pro vaše ambice, které bývají spojeny s tím, jak spravedlivě vnímáte svou odměnu. S tím, jak se vaše kariérní cíle začínají naplňovat, se zlepšuje i váš finanční tok. Co se vám teď ve vašem životě nelíbí?

Zdraví

Dnešní aspekt vytváří více jiskry, než pravděpodobně víte, co s ní dělat. Už tak máte v sobě tolik sexuální energie, že tohle je taková třešnička na dortu! Pokud se nemůžete vyjádřit s někým jiným, není důvod, proč "nevzít věci do vlastních rukou". Uvolnění sexuální energie je pro zdraví dospělého člověka životně důležité. Existuje více způsobů, jak být smyslný, než jen sex! Otevřete se svému libidu a vzdejte se všech svých dosavadních představ.

Přečtěte si také