Denní horoskop RAKA na 23. 2. 2023

Rak 23. 2. 2023

Rak je obvykle pracovitý, ať už se jedná o práci, osobní projekt, nebo jen o domácí práce. Dnes však procházíte záchvatem lenosti. Je pravděpodobné, že se vám nechce dělat nic jiného než ležet a číst si nebo se dívat na televizi. To je v pořádku. Všichni potřebujeme čas, abychom se uvolnili a odpočinuli si. Netrpte zbytečnými výčitkami svědomí, protože se vám nechce pracovat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná nebeská atmosféra vás může povzbudit k něčemu trochu netradičnímu. Pokud chcete využít současného vesmírného klimatu, pak byste si dokonce mohli naplánovat, že budete jiní. Zkuste nosit jiné oblečení, chodit na jiná místa a zapojit se do aktivit, které jste nikdy předtím nezkoušeli. Výsledkem bude fascinující den a možná i velmi zajímavé setkání.

Práce

Někdo vás pozve na nejdůležitější pracovní pohovor ve vašem životě, ale zapomene vám zanechat číslo a vy nemáte možnost se s ním spojit. Podobné nehody budou v následujících třech a půl týdnech poměrně časté.

Peníze

Tento týden se můžete cítit frustrovaní při snaze o finanční pokrok. Vaše zadluženost je předmětem nežádoucí pozornosti. Pokud si nedáte pozor, mohli byste snadno upadnout do deprese. Dobrou zprávou je, že máte spoustu energie na to, abyste vytrvali a vše splatili. Možná ji budete chtít rozfofrovat na rodinu a zábavu. Odolejte tomuto nutkání, alespoň pro tento týden.

Zdraví

Nebude to pro vás lehký den, zvláště pokud jste vynechali snídani. K dalšímu jídlu doporučujeme bílkoviny. Dnes byste si měli dopřát především luxus pocitu uzemnění. Dosáhnout tohoto cíle je pro každého jiné, ale dá se říci, že bude lepší, když si dáte domácí večeři, než když si dáte jídlo s sebou, bude lepší, když půjdete pěšky, než když budete cestovat autem, a bude lepší, když budete spát ve vlastní posteli než v posteli někoho jiného, i když to nutně neznamená, že budete spát sami.

Přečtěte si také