Denní horoskop RAKA na 24. 1. 2023

Rak 24. 1. 2023

Možná máte na dnešní večer naplánovanou návštěvu, Raku, nebo dokonce žhavé rande, ale v půlce odpoledne se možná budete cítit příliš unavení a budete přemýšlet, jestli to nemáte zrušit. Nejlepší bude, když se budete držet při zemi. Místo toho, abyste šli ven, dejte si doma kávu a občerstvení, a to z obchodu! Váš večer bude pravděpodobně plný vzrušujících a podnětných rozhovorů, takže budete rádi, že jste u svých plánů zůstali.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná zjistíte, že vás nezvykle silně přitahuje někdo, koho prostě nemůžete dostat z hlavy. Planetární atmosféra vytváří situaci, kdy máte pocit, že byste udělali cokoli, abyste upoutali jeho pozornost nebo ho přiměli pozvat vás na rande. Větší šanci byste však měli, kdybyste se dokázali trochu zklidnit, jinak byste ho mohli odradit.

Práce

Nezapomeňte, že nemusíte vždy dělat vše podle pravidel. Někdy se ty nejlepší nápady rodí z čiré odvahy a nebojácnosti vůči neznámému. Dnes je váš den, kdy se můžete vybarvit mimo hranice. Pokud to uděláte, jistě to povede k úspěchu.

Peníze

Nyní se nacházíte ve fázi transformace, kdy se ve vašem domě objevují aspekty minulých životů, snů, karmy a institucí. Můžete mít pocit, že se pohybujete zpomaleně, ale to jen proto, že se po vás chce, abyste se ponořili trochu hlouběji do sebe. Ačkoli to pro někoho tak tradičního může být kontraintuitivní, ptát se svých průvodců na finanční směřování je chytré, nikoli vachrlaté. Zkombinujte sběr informací s pečlivým jednáním a zjistíte, že jste nakonec na správné cestě.

Zdraví

Oddávat se každou minutu tomu, na co máte chuť, může být sice krásná fantazie, ale není to příliš zdravé. Mít tělo je tak trochu jako mít práci a můžete si z ní udělat buď tu nejlepší, nebo tu nejnáročnější práci, jakou kdy budete mít. Pro pozitivní pracovní vztah se svým tělem se doporučuje pravidelný, promyšlený program. Začněte si všímat, zda dáváte svému tělu skutečný hlas při každodenním rozhodování o svém zdraví.

Přečtěte si také