Denní horoskop RAKA na 25. 1. 2023

Rak 25. 1. 2023

Dnes by k vám domů mohlo přijít několik návštěvníků, Raku, kteří s vámi možná budou diskutovat o věcech, které vás všechny zajímají. Mohlo by dojít k některým intenzivním neshodám, ale budete schopni udržet vše pohromadě. Intelekt posílený intuicí vám umožní pochopit a vysvětlit složité myšlenky a budete také schopni vykolejit nedorozumění ještě dříve, než k němu dojde. Poskytnutí chutného pohoštění by také mohlo pomoci uhladit rozbouřené nálady.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Významný planetární aspekt tohoto dne vás nabádá, abyste odložili všechny své logické důvody, proč chcete jít na rande s určitou osobou. Tušíte, že důvody, které jste přijali, stejně nejsou ty pravé a že máte mnohem přitažlivější, ale méně zřejmé důvody, proč si přejete být v její společnosti. Přestaňte přemýšlet a nechte se unášet proudem!

Práce

Právě teď prožíváte těžké období, kdy se začleňujete do okolní energie. Vaše nápady jsou odmítány a v práci se necítíte příliš užiteční ani produktivní. Vydržte a nedělejte si starosti. Tato negativita pomine.

Peníze

Nyní se nacházíte ve fázi transformace, kdy se u vás objevují aspekty minulých životů, snů, karmy a institucí. Můžete mít pocit, že se pohybujete zpomaleně, ale to jen proto, že se po vás chce, abyste se ponořili trochu hlouběji do sebe. Ačkoli to pro někoho tak tradičního může být kontraintuitivní, ptát se svých průvodců na finanční směřování je chytré, nikoli vachrlaté. Zkombinujte sběr informací s pečlivým jednáním a zjistíte, že jste nakonec na správné cestě.

Zdraví

Ne každý den má být převratný. Možná se přistihnete, že toužíte po nějakém šumivém pocitu, který právě teď není. Zhluboka dýchejte, uvolněte se a berte v úvahu příliv a odliv toho všeho. Udělejte něco dobrého pro své zdraví v rámci přípravy na nadcházející vzrušující časy. Pijte vodu, plánujte si jídlo dopředu, vyjděte ven a trochu si zacvičte. Nezoufejte  dobré časy jsou hned za rohem.

Přečtěte si také