Denní horoskop RAKA na 27. 2. 2022

Rak 27. 2. 2022

Řiďte se svými instinkty, Raku. I když máte tendenci naslouchat spíše rozumu, dnes ho odložte stranou. Zatímco vaše uši slyší slova, vaše intuice dokáže slyšet to, co je mezi slovy a nevyřčené, a poskytne vám větší obraz než to, co je vám předkládáno. Pokud vše zní správně, ale cítíte, že je to špatně, raději důvěřujte svým pocitům. Jednejte s rozvahou a opatrností.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt znamená, že byste se mohli setkat s osobou svých snů a zároveň se zapojit do intenzivní diskuse zvláštního charakteru. Mohlo by se stát, že Amorovy šípy udeří v nepravděpodobnou chvíli a vy si možná uvědomíte, že bytost před vámi je ve skutečnosti zcela jedinečná a rozhodně si zaslouží vaši pozornost. Možná to bude začátek neobvyklého vztahu, který vás však v mnohém změní.

Práce

Vaše celková nálada je poměrně dobrá, což vám dává schopnost vyjít z obtížných situací na výbornou. Nebojte se jít proti „drsňákům“. Není důvod se obávat žádných situací souvisejících s prací. Máte na to, abyste uspěli.

Peníze

Vesmír nyní rozšiřuje způsob, jakým jste schopni vydělávat. To je skvělá zpráva pro vaši náladu, která může souviset s tím, jak vnímáte svobodu, kterou vám peníze poskytují, a dobrá zpráva pro vaše ambice, které bývají spojeny s tím, jak spravedlivě vnímáte svou odměnu. S tím, jak se vaše kariérní cíle začínají naplňovat, se zlepšuje i váš finanční tok.

Zdraví

Touha prosadit se by dnes mohla být obzvlášť silná. A to jak po stránce psychické a emocionální, tak i fyzické. Snažte se tomuto pocitu nepodlehnout a raději ustupte a všimněte si toho, co to je: tendence být na sebe tvrdý, když jsou pro vás věci matoucí nebo zdrcující. To, co opravdu potřebujete, je dát si šálek dobrého čaje nebo si zacvičit a hodně odpočívat. Touha tlačit na sebe je způsob, jak zakrýt své skutečné emoce.

Přečtěte si také