Denní horoskop RAKA na 28. 2. 2022

Rak 28. 2. 2022

Rak, pokud chcete vyzkoušet něco zajímavého, jděte do toho. Dobrodružství přináší vzrušení, tvůrčí proud a energii, a ty jsou pro vás zásadní. Vaše povaha je vysoce umělecká. Neustálá stimulace je nutná, aby byla vaše psychika zdravá. Zažijte dnes něco nového. I kdyby to měla být jen procházka na místo, kde jste nikdy nebyli, dodá vám to potřebný adrenalin.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k dnešnímu postavení planet byste měli brát všechna romantická pozvání s rezervou. To neznamená, že si nemůžete užít opravdu skvělé chvíle se vším všudy, ale znamená to, že byste měli být realističtí, pokud jde o budoucnost vztahu. Věci ve skutečnosti nejsou takové, jak se zdají, a během několika dní se může mnohé změnit.

Práce

Možná vás odradí ti, kteří upřednostňují své osobní cíle před důstojností, zdvořilostí a základními hodnotami. Snažte se tyto lidi neodsuzovat. Místo toho je přijměte takové, jací jsou, a zaměřte se na budování vlastního dobrého charakteru.

Peníze

Vesmír nyní rozšiřuje způsob, jakým jste schopni vydělávat. To je skvělá zpráva pro vaši náladu, která může souviset s tím, jak vnímáte svobodu, kterou vám peníze poskytují, a dobrá zpráva pro vaše ambice, které bývají spojeny s tím, jak spravedlivě vnímáte svou odměnu. S tím, jak se vaše kariérní cíle začínají naplňovat, se zlepšuje i váš finanční tok. Co se vám teď ve vašem životě nelíbí?

Zdraví

Dnes je to všechno o vaší stravě, a nemám na mysli váhu! Dejte si to, na co máte chuť; často toužíme po tom, co naše tělo potřebuje. Je důležité naslouchat svému tělu, zvláště když se řídíš tak tvrdě jako ty. Právě teď by vám mohlo prospět železo, vápník a vitamin A. Ať už myslíte na cokoli, je to pravděpodobně zpráva od vašich kostí nebo kůže. Pokud vás nic nenapadá, mějte na paměti tuto moudrost a začněte naslouchat šeptání svého těla ve stravě!

Přečtěte si také