Denní horoskop RAKA na 4. 3. 2023

Rak 4. 3. 2023

Záležitosti týkající se lásky a romantiky nemusí jít přesně podle vašich představ, Raku. Možná čekáte, až váš partner udělá další krok, protože si nejste jisti, jakým směrem se váš vztah vyvíjí. Zároveň se může stát, že váš partner je tím, kdo čeká na vás. Udržujte komunikační linky otevřené a přestaňte hrát matoucí myšlenkové hry.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Je čas plánovat dopředu, co se týče vašeho nejdůležitějšího vztahu, a ne se ohlížet za tím, čím jste již prošli. Dnešní planetární konjunkce naznačuje, že je to dobrá příležitost k diskusi o tom, kam se váš vztah ubírá, a k tomu, abyste se podívali na všechny plány a projekty, na kterých byste oba velmi rádi pracovali.

Práce

Práce pro vás rozhodně není prioritou. Pracovní den se brutálním způsobem vleče. Nepokoušejte se o nic, co vyžaduje jakoukoli sebekázeň. Dejte si mimořádně dlouhou přestávku na oběd a hodně přestávek. Nebojte se skončit s prací dříve.

Peníze

Čeká vás období transformace a nemáte mnoho času pro sebe. Prosazujte své potřeby při vyjednávání o platu i v každodenních pracovních záležitostech. Měníte se k lepšímu.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám poskytuje podporu a dává vám šanci stabilizovat emocionální energii prostřednictvím fyzické aktivity. Cvičení vám zpevní a posílí svaly a následně podpoří vaše emocionální já, když budete čelit nečekaným životním výzvám. Silné kosti mají zásadní význam pro vaši pohodu, proto vyživujte své kosti vápníkem z mořských řas a další mořské zeleniny bohaté na živiny, které jsou lehčí a zdravější než mléčné výrobky. Dál se moudře rozhodujte, jak o sebe pečovat – nebudete toho litovat.

Přečtěte si také