Denní horoskop RAKA na 7. 8. 2022

Rak 7. 8. 2022

Váš dobrodružný duch je ušlechtilý, Raku, ale možná zjistíte, že tento den je jedním z těch, kdy se po vás chce, abyste své činy ospravedlnili. Ostatní lidé by na vás a váš životní styl mohli žárlit, a tak se snaží najít chyby ve věcech, které děláte. Nenechte si namluvit, že cokoli, co děláte, je nutně špatné jen proto, že s tím někdo nesouhlasí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vaše životní cesta vás vede neuvěřitelně rozmanitým terénem. Dnešní planetární konjunkce způsobuje, že charakter krajiny je velmi netradiční. Víte, že něco jedinečného ve vás prostě musí být vyjádřeno. Již dlouho tajně skrýváte představu, že to uvolníte. Nyní máte příležitost vyzkoušet to a objevit nové zdroje potěšení.

Práce

Je úžasné, jaké užitečné informace můžete získat při komunikaci s lidmi, se kterými pracujete. Odlehčené diskuse s kolegy se ukáží jako velmi cenné. Buďte ke svému okolí otevření a upřímní.

Peníze

Aktivita v oblasti výdělku ztěžuje vydělávání peněz, na které jste zvyklí. Vesmír omezuje vaše příležitosti a peníze, které z nich můžete získat, ale příliš se tím netrapte. Jsou to vaše sociální sítě, které vás vytáhnou z případných problémů tím, že vám doporučí nové klienty, upozorní vás na nové zakázky a půjčí vám peníze.

Zdraví

Vašemu znamení bude v příštích měsících věnována velká pozornost, takže si zvykněte na obecná prohlášení, která se mohou, ale nemusí nutně týkat vaší konkrétní situace. Rozhodující je však věnovat přímou pozornost svému tělu a jeho zdravotním potřebám. Musíte pít hodně vody a pravidelně cvičit. Něco se děje a vy musíte být připraveni získat co nejvíce energie.

Přečtěte si také