Denní horoskop RAKA na 9. 3. 2023

Rak 9. 3. 2023

Pro Raky může být obtížné jednat s lidmi, kteří se dnes zdají být roztěkaní a zmatení. Tento zmatek může být nakažlivý. Zjistíte, že bez ohledu na to, kolik logiky na situaci použijete, pokud se vám to nezdá správné, nestane se to. Věci buď budou plynout přirozeně, nebo nebudou plynout vůbec. Uvolněte se v uvolněné atmosféře dne a nedělejte si starosti, pokud se věci nebudou dít tak rychle, jak byste si přáli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k současnému planetárnímu aspektu můžete mít dnes chuť dělat si své vlastní věci. Je příliš snadné, aby se život dostal do nudné rutiny, která může oslabit ducha každého člověka a také narušit naše nejcennější vztahy. Pokud máte podezření, že se tak děje, začněte jednat. Vyjděte ven, změňte své vzorce oblékání a chování, dělejte věci jinak a bavte se.

Práce

Nesnažte se skrývat pravdu. Máte tendenci ohýbat fakta, abyste ochránili sebe i ostatní. Nedělejte to. Tím si jen způsobíte ještě větší škody v budoucnu. Nezapomeňte v této chvíli zveřejnit všechna fakta. Upřímnost je pro vás klíčovým tématem.

Peníze

Jste hovornější a společenštější, než jste byli. Čeká vás týden plný příjemných překvapení. Něco, o čem jste si mysleli, že znáte, se teď možná budete muset znovu naučit, nebo budete mít náhle chuť rozšířit si vzdělání o nové kurzy a semináře. To je pozitivní pro posílení vašeho hospodářského výsledku a vydělání více peněz díky zahraničnímu prodeji.

Zdraví

Jste považováni za spíše zdrženlivého člověka, ale ve skutečnosti dokážete být také intenzivní a vášniví. Díky dnešnímu uspořádání planet by vaše vášně mohly snadno vzplanout. Očekávejte, že budete vypadat a cítit se co nejlépe a že sami sebe překvapíte tím, čeho jste ochotni a připraveni dosáhnout. Vaše energie je vysoká a snadno ji nasměrujete k pozitivnímu projevu. Více než kdokoli jiný si uvědomujete, že pečovat o sebe je sexy, sexy, sexy! Nevynechávejte tedy každodenní cvičení!

Přečtěte si také