Denní horoskop RYB na 10. 7. 2022

Ryby 10. 7. 2022

Některý člen vaší domácnosti možná dlouho zadržoval negativní emoce. Dnes může konečně dát všemu volný průběh. To by mohlo být nepříjemné, Ryby, protože jste pravděpodobně neměli ani tušení, že se to děje. Nějaký upřímný rozhovor je rozhodně na místě. Snažte se dát najevo, že vás chápe. Nakonec by mělo být vše v pořádku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k dnešní astrální konfiguraci by mohlo dojít k několika zdržením. Pokud jste se chystali využít příležitosti, která by podpořila váš milostný život, možná budete zklamaní, že se tak nestane hned. To však neznamená, že se nic neděje. Na povrchu může být klid, ale věci se postupně odvíjejí na jemnější úrovni. K tomu dojde.

Práce

Vaše mysl se pohybuje mílovými kroky, ale vaše myšlenky jsou zastřené. Dávejte si pozor na to, co dnes lidem říkáte. Pravděpodobně si popletete fakta, čímž se později dostanete do problémů. Buďte opatrnější ve svých slovech.

Peníze

Vaše myšlenky a nápady se nyní mohou obracet k rodině a zábavě, ale vesmír vás tlačí k tomu, abyste přemýšleli o větších institucích jako o způsobu, jak vydělat peníze. Pokud máte peníze v malé místní bance, možná je načase dát šanci velkým. Lepší úrokové sazby a možnosti spoření znamenají více peněz pro vás i váš klan.

Zdraví

Nemůžete v sobě držet zášť příliš dlouho - je to příliš spojeno s hledáním vyšší pravdy o věci. Stejně tak se nenecháte příliš dlouho nachytat na nějakou módní dietu - jste příliš zaujatí prací na vyváženém životním stylu, který zahrnuje zdravé postupy, na něž nepatří ničí příjmení. Rutinu znáte: hodně vody, sezónní místní produkty, málo sacharidů, málo bílkovin, hodně odpočinku. Umírněnost ve všem, včetně střídmosti!

Přečtěte si také