Denní horoskop RYB na 12. 2. 2022

Ryby 12. 2. 2022

Můžete mít pocit, že se nacházíte v bodě obrovského vítězství nebo strašlivého selhání. Ať tak či onak, je důležité, abyste se na toto období dívali jako na oslavu toho, že jste se dostali až sem. V případě potřeby proveďte změny a v příštích měsících pokračujte v přehodnocování svého pokroku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nastává důležitý okamžik, kdy je třeba si dobře uvědomit, jak na tom jste ve vašem vztahu. Nemusí jít o negativní proces, může být i docela pozitivní. Možná jste v něčem partnerovi ustupovali, nebo jste neměli odvahu prosadit své zájmy. Pokud se vzájemně ještě lépe poznáte, budete moci najít správnou rovnováhu a užívat si harmoničtější partnerství.

Práce

Věřte, že jste ve správný čas na správném místě. Nezůstávejte pozadu, zatímco ostatní naskakují do vlaku směřujícího ke slávě.

Peníze

Na peníze dnes buďte velmi opatrní. Nabídne se vám možnost investovat, ale vy si to raději několikrát a velmi pečlivě promyslete. Není všechno zlato, co se třpytí.

Zdraví

Aspekt dne vám poskytne potřebnou pomoc s břemenem, které nesete v souvislosti s tím, „jak to všechno dopadne". Nemusíte teď opravdu nic dělat. Stačí se dívat, jak se život odvíjí jako vždycky - tedy, když se mu nebudete plést do cesty! Svým dílem můžete přispět alespoň tak, že se budete správně stravovat a pokud možno třikrát týdně cvičit. Pak nechte nebeskou atmosféru působit.

Přečtěte si také