Denní horoskop RYB na 13. 2. 2022

Ryby 13. 2. 2022

Dnes můžete pocítit mimořádnou lásku, což je dobře, protože ji budete potřebovat. Je pravděpodobné, že ve vaší blízkosti je někdo, kdo potřebuje nějakou vzpruhu. Možná se budete cítit jako odtahový vůz, který přijel někoho vytáhnout z průšvihu. Buďte opatrní, až budete připojovat řetězy. Nepoškrábejte nárazník a ani netahejte příliš silně!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Emoce se dnes mohou nahromadit a být poměrně intenzivní. Budete je však také schopni vyjádřit harmonickým způsobem, aniž by došlo k jakémukoliv narušení. Pokud jste měli problém upřímně si promluvit se svým partnerem, tak to zkuste a uvidíte, kam vás hovor povede. Přestaňte se tolik obávat a nechejte se unášet proudem.

Práce

Jste přecitlivělí a zdá se vám, že všichni ostatní jsou k vám mimořádně kritičtí. To není dobrá kombinace, ať se na to podíváte jakkoli. Nenastavujte svá očekávání příliš vysoko. Udržujte stálé tempo a snažte si ujasnit, čeho chcete reálně dosáhnout.

Peníze

Jste kreativní, ale měli byste víc přemýšlet o tom, jak své nápady vyjádřit. Potřebujete, aby za vás nemluvily vaše myšlenky, ale vaše činy. Když se vám to podaří, dostaví se i ocenění v podobě financí, které si zasloužíte.

Zdraví

Energie planet bude stimulovat vaše emoce. Udržujte je na uzdě tím, že se uzemníte prostřednictvím pozitivních fyzických aktivit. Může to být cvičení, spánek, jídlo, milování - jakákoliv činnost, ve které se budete soustředit na své tělo. Dávejte si pozor, zda vás vaše emoce příliš neovládají a bojujte s touto tendencí. Využijte sílu dnešního dne k tomu, abyste se drželi svého plánu a zůstali soustředění a odhodlaní.

Přečtěte si také