Denní horoskop RYB na 14. 2. 2022

Ryby 14. 2. 2022

Dnes k vám může přijít návštěva, ze které možná budete trochu překvapeni. Může se stát, že bude spíše naslouchat než mluvit, pravděpodobně se cítil osaměle a potřeboval společnost. Važte si proto toho, že si vybral právě vás, a zkuste zavést řeč na téma, které vás zajímá. Možná to bude přesně to, co potřebuje, a v budoucnu zde bude stejně tak on pro vás.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Mějte oči otevřené, je totiž možné, že budete mít příležitost navázat neobyčejný vztah. Ten by se mohl zcela lišit od všeho, co jste dosud zažili. Podnítí váš zájem o celou řadu nových aktivit a také díky němu můžete získat velmi zajímavé přátele. Možná vám bude chvíli trvat, než se do vztahu více citově ponoříte, dejte mu ale šanci, nebudete litovat.

Práce

Náladu vám dnes může zkazit zahořklý a poněkud otrávený kolega, který bude vám bude mluvit do práce a dost možná i do života. Nepřipouštějte si ho příliš k tělu a neberte si jeho slova osobně. Zkuste ho ignorovat a počkat, až vychladne a bude mít lepší náladu.

Peníze

Budete přemýšlet o tom, jak nastartovat svou kreativitu. Měli byste se snažit najít vyzrálejší způsob, jakým vyjadřujete a realizujete své nápady. Do toho ještě možná budete muset řešit zmatky v tom, s kým, kdy a na čem spolupracovat. Pokud ale vše úspěšně zvládnete skloubit, vidina finančního zisku bude daleko reálnější.

Zdraví

Dnes budete mít ideální příležitost ke změně nějakého ze svých nezdravých návyků. Ať už jde o omezení cukru, nebo zařazení pravidelných procházek, uvidíte, že přes počáteční nechuť se nakonec budete cítit lépe. A pokud odkládáte nějaké zásadní vyšetření, zkuste právě dnes zavolat příslušnému lékaři a objednat se.Zeptejte se sami sebe, co by bylo pozitivním krokem. Je pravděpodobné, že se podíváte na své zdravotní postupy a zjistíte, že je třeba trochu doladit své cíle. Zkuste si v následujících dnech udělat čas na jejich upřesnění.

Přečtěte si také