Denní horoskop RYB na 14. 3. 2023

Ryby 14. 3. 2023

Láska a romantika budou dnes patřit mezi vaše hlavní priority, Ryby. Někdo z daleka by mohl zaujmout vaše srdce. Možná se těšíte, že se dnes večer sejdete, třeba na koncertě nebo sportovní akci. Přítomnost této osoby by pro vás nyní měla být velmi léčivá. Na konci večera se budete cítit duševně i fyzicky inspirováni. Bavte se!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Láska je pikantní a vášnivá záležitost s aktuálními nebeskými aspekty. Nechcete čekat, až se potenciální milostný zájemce rozhodne – chcete se do toho rovnou pustit. Pokud jste si již nyní jisti, že se rozhodujete správně, pak to nebude vadit; pokud však máte sebemenší výhrady, pak by možná bylo lepší nebýt tak odvážní.

Práce

Než se rozhodnete, nespěchejte a zvažte obě strany problému. Je pravděpodobné, že budete nějakou dobu v nejistotě, než se rozhodnete pro jednu nebo druhou variantu, ale to je v pořádku. Nespěchejte. Nejlepší je praktické a promyšlené rozhodnutí.

Peníze

Tento týden je věnován pozitivnímu vztahu mezi komunikací a nápady a individualitou a náhlou změnou. Aspekty ovlivňují rodinu, romantiku a kreativitu, zatímco vy zvyšujete úsilí o přiblížení svého produktu nebo služby globálnímu publiku. Cítíte se jistí svými schopnostmi, což je skvělé. Jste zatraceně mocní!

Zdraví

Možná je toho na vašem seznamu víc, než máte pocit, že můžete kdy splnit. Nenechte se odradit tím, že nemůžete udělat všechno, nebo tím, že se zítra nemůžete stát v něčem nejlepší. Přetížení bude brzdit váš pokrok. Cílem je pomalu se otevřít vnitřnímu hlasu, který intuitivně ví, co je v daném životním období správné. Zdravotní praktiky přicházejí a odcházejí. Jde o to, abyste zůstali všímaví a dokázali vycítit, kdy se vaše potřeby změní.

Přečtěte si také