Denní horoskop RYB na 15. 2. 2022

Ryby 15. 2. 2022

Dnes se můžete cítit obzvlášť hravě, Ryby. Můžete očekávat, že od druhých pocítíte velkou lásku a náklonnost. Budete mít silnou tendenci dopřávat si jídlo a pití, ale snažte se být umírnění. Můžete mít nechuť k práci a chybí vám sebekázeň. Překonejte to tím, že se budete těšit na intimní plány s někým, s kým se uvidíte večer.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konstelace podporuje transformaci ve vašem vztahu. Ačkoli to není snadné a rozhodně se to nedá zvládnout za den, možná ani za měsíc, je moudré s tím začít. V tomto případě to zahrnuje rozhodnutí, kam byste se oba ideálně chtěli dostat, a pak se podívat na to, co je třeba změnit, abyste se tam oba dostali.

Práce

Budete s někým tančit náročný tanec. Čekáte, až se někdo jiný rozhodne, zatímco tato druhá osoba čeká, až vy uděláte totéž. Výsledkem bude patová situace. Raději všechna rozhodnutí odložte.

Peníze

Čeká vás nyní období změn. Hledáte způsoby, jak zazářit, a to nejen v pracovním životě. Jde o to, abyste byli uznáni a oceněni za to, co máte rádi. Ve vašem odvětví komunikace se objevuje nová energie, takže mluvit nahlas je snazší. Zároveň je vaše zázemí peněz a hodnot plné energie. Jste připraveni soustředěně jednat, abyste si zajistili pohodlnější finanční život.

Zdraví

Dnešní nebeská energie vytváří ohnisko emocionálního podráždění, ale vy můžete tuto energii přeměnit na soucit. Tento týden musíte dodržovat svůj fyzický režim, abyste se vyhnuli často frustrujícím vlastnostem tohoto aspektu. Pokud spalujete přebytečnou energii pokud možno v posilovně, v běžeckých botách nebo v plavkách, je pravděpodobnější, že při obtížných rozhodnutích týkajících se těch, které máte rádi, budete používat spíše své srdce než rozum. Doporučuje se také vaření.

Přečtěte si také