Denní horoskop RYB na 16. 2. 2022

Ryby 16. 2. 2022

Pokud si nenajdete odreagování, mohl by váš den ovládnout nával vášně, Ryby. Intimní večer s milencem je dobrý nápad. Tvůrčí vášeň je silná. Mohli byste mít náhlou inspiraci, možná ovlivněnou vzdáleným místem. Nebojte se udělat si čas věnovat se této inspiraci. Kreativita je stejně důležitá jako cokoli jiného.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes budete mít jedinečnou příležitost říct někomu, jak moc vám na něm záleží. Pokud jste to již nějakou dobu neudělali, pak by bylo dobré udělat nějaké velké gesto a buď je vzít na dobrodružnou cestu, nebo jim koupit dárek.

Práce

Jít s proudem nemusí být tak snadné nebo samozřejmé. Proud je přísně rozdělen. Možná budete muset chvíli vydržet, dokud se toto napětí nevyřeší. V opačném případě se možná budete muset vrátit a později svou práci předělat.

Peníze

Čeká vás období změn. Hledáte způsoby, jak zazářit, a to nejen v pracovním životě. Jde o to, abyste byli uznáni a oceněni za to, co máte rádi. Ve vašem odvětví komunikace se objevuje nová energie, takže mluvit nahlas je snazší. Jste připraveni soustředěně jednat, abyste si zajistili pohodlnější finanční život.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce může způsobit, že vztahy budou náročné. Můžete mít pocit, že se vám lidé nesvěřují tak otevřeně, jak byste si přáli, a je těžké je k tomu přimět. Nestůjte a nečekejte, až vám někdo řekne, co je správné – pokračujte v tom, co je pro vás fyzicky správné. Choďte ven na čerstvý vzduch, cvičte a správně jezte.

Přečtěte si také