Denní horoskop RYB na 17. 2. 2022

Ryby 17. 2. 2022

Vývoj kariéry by nyní mohl vypadat slibně, Ryby, a vy byste mohli spěchat s dokončením všeho, co je třeba udělat. Mohou vám však překážet povinnosti spojené s domovem a rodinou. Z nějakého důvodu budete muset zůstat doma. Možná jste zažili nějaké intenzivní sny, které považujete za významné, ale nemůžete si na ně vzpomenout. Pokud se přestanete snažit vzpomenout si, mohou se vám vrátit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V dnešní nebeské atmosféře řešíte dilema: starý způsob romantiky, nebo nový způsob? Možná si ani neuvědomujete, co se děje. Část z vás chce koupit krásný dárek nebo ohromit partnera svým neskutečně krásným vzhledem, zatímco druhá polovina se zatraceně snaží vyzkoušet intelektuální přístup k lásce. Vsadíte se, která z nich nejspíš vyhraje?

Práce

Příliv štěstí a úspěchů v kariéře je mnohem blíž, než si myslíte. Klíčem k úspěchu je dnes vypracování konkrétních plánů. Jaký plán? Pokud jste tak ještě neučinili, musíte si vytvořit plán. Promluvte si o něm s ostatními.

Peníze

Čeká vás nyní období změn. Hledáte způsoby, jak zazářit, a to nejen v pracovním životě. Jde o to, abyste byli uznáni a oceněni za to, co máte rádi. Ve vašem odvětví komunikace se objevuje nová energie, takže mluvit nahlas je snazší. Zároveň jste plní energie. Jste připraveni soustředěně jednat, abyste si zajistili pohodlnější finanční život.

Zdraví

Dopřejte si tento týden prostor, který potřebujete od přátel a dokonce i od rodiny. Je třeba udělat vnitřní práci. Dnešní aspekt vám dá pocítit, co je ve vašem životě přítomno a co vám chybí, a postavíte se této informaci čelem. Nevyhnutelně budete chtít mít kontrolu nad svým zdravím. Převezměte kontrolu i v době frustrace. Pijte vodu místo limonády a jezte zeleninu místo cukru!

Přečtěte si také