Denní horoskop RYB na 18. 2. 2022

Ryby 18. 2. 2022

Skupina, ke které jste přidruženi, se může dočasně rozpadnout kvůli politice a hádkám. V takovém případě se do toho, Ryby, raději nepleťte. Přítel by mohl mít potíže a přijít za vámi pro radu a pomoc. Nenechte se příliš frustrovat jeho či jejími slabostmi. Tento den by pro vás mohl být frustrující. Nejlépe ho strávíte prací na vlastních projektech. Zítra bude vše lepší.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Aktuální planetární konjunkce může znamenat, že dnes budete mít tendenci nejprve mluvit a až později přemýšlet o tom, co jste řekli, případně když se váš partner (současný nebo budoucí) začne tvářit ublíženě nebo rozrušeně. Pokud si chcete udržet dobré vztahy s milovanou osobou, možná bude lepší se zamyslet a pak se rozhodnout, zda to, co chcete říct, skutečně stojí za to.

Práce

Klíčem k úspěchu je nyní aktivní přístup. Mnohokrát se úspěch dostaví, když se necháte unášet proudem a necháte příležitosti, aby k vám přišly. Většinou tento přístup funguje docela dobře. Právě teď však musíte být asertivnější.

Peníze

Čeká vás nyní období změn. Hledáte způsoby, jak zazářit, a to nejen v pracovním životě. Jde o to, abyste byli uznáni a oceněni za to, co máte rádi. Ve vašem odvětví komunikace se objevuje nová energie, takže mluvit nahlas je snazší. Zároveň jste plní energie. Jste připraveni soustředěně jednat, abyste si zajistili pohodlnější finanční život.

Zdraví

Na aspekty dne můžete reagovat různými způsoby. V závislosti na tom, v jakém vztahu se právě nacházíte, se můžete, ale nemusíte dočkat citového ohňostroje. Každopádně lze tuto energii pozitivně využít ve fyzické oblasti. Pokud je to možné, zajděte si do posilovny. Tato ohnivá energie má exponenciální účinek a nejlépe se využívá ve fyzické sféře. Váš sexuální život může zažít vrchol... Nadále pijte hodně vody, abyste si neublížili.

Přečtěte si také