Denní horoskop RYB na 19. 2. 2022

Ryby 19. 2. 2022

Vaše intuitivní schopnosti jsou dnes na vrcholu, Ryby. Měli byste se snáze naladit na myšlenky a pocity druhých. Možná by bylo dobré kontrolovat své reakce na ně. Neříkejte druhým, co jste zachytili, pokud si nejste jisti, že to budou chtít slyšet. Vaše představivost a tvůrčí schopnosti také pracují na velmi vysoké úrovni. Využijte je co nejlépe.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Změna je stejně dobrá jako odpočinek a dnešní planetární konjunkce vám může pomoci zjistit, jak by konkrétně jedna změna prospěla určitému vztahu. Může se stát, že oba vidíte nějaký problém odlišně, a proto jste si nevědomky v rozporu. Vyjasněním tohoto zmatku se budete moci posunout na uspokojivější úroveň komunikace.

Práce

Na pracovišti může mezi vámi a druhou osobou panovat napětí, ale s největší pravděpodobností to není proto, že se na něčem neshodnete. Toto napětí vzniká jednoduše proto, že si navzájem plně nerozumíte. Vaše představy jsou si podobnější, než si myslíte.

Peníze

Čeká vás nyní období změn. Hledáte způsoby, jak zazářit, a to nejen v pracovním životě. Jde o to, abyste byli uznáni a oceněni za to, co máte rádi. Ve vašem odvětví komunikace se objevuje nová energie, takže mluvit nahlas je snazší. Zároveň je váš dům peněz a hodnot plný energie. Touha je na místě a vy jste připraveni soustředěně jednat, abyste si zajistili pohodlnější finanční život.

Zdraví

Dnešní tranzit vám dodává energii k efektivní komunikaci s těmi, které máte rádi. Někdy můžete být příliš měkcí nebo se obávat toho, jak se bude druhá osoba cítit po kritice. Dnešní planety vám mohou poskytnout slova, která můžete říci, aniž byste byli příliš tvrdí. Stejně tak je čas kriticky prozkoumat své vlastní chování - pokud jde o zdraví a pohodu - a nešetřit své city! Za disciplínu, kterou dnes uplatňujete, budete později vděční.

Přečtěte si také