Denní horoskop RYB na 19. 3. 2023

Ryby 19. 3. 2023

Pokud dnes necestujete, Ryby, pravděpodobně se brzy vydáte na velkou cestu. Zdá se, že budete sdílet pokoj s někým výjimečným. Doprovázet vás může blízký přítel nebo významná osoba. Můžete se těšit na všechny romantické možnosti, které přináší společné objevování nových zemí. Určitě to bude nádherný výlet.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pohyb planet vám může nabídnout příležitost setkat se s někým, kdo má všechny vlastnosti, které jste u dokonalého člověka hledali. Nenajdete ho však v místním obchodě s potravinami ani na něj nenarazíte ve svém okolí. Musíte se vydat na cestu a udělat něco radikálního, co vám umožní kontakt s těmi, kteří jsou skutečně jedineční.

Práce

Nyní jste ve velmi zranitelné pozici a je pravděpodobné, že vás někdo využije, pokud mu to dovolíte. Protože jste tak dobří v tom, že se necháte unášet proudem, druzí z vás mohou udělat svou loutku, pokud nebudete brát ohled na okolnosti.

Peníze

Těžiště vašeho života spočívá ve vztazích s ostatními lidmi, zejména s těmi, kteří zasahují do vašeho pracovního a finančního života. Možná zjistíte, že vaše společné výměny jsou nyní láskyplné, podporující, a dokonce i výnosné. Působí mezi vámi úžasně tvořivá energie. Protože však pravda může být také zamlžená, slibte si, že ji společně najdete.

Zdraví

Odolnost je něco, co vám nechybí. Jste poměrně odolní vůči nachlazení, dokážete pracovat navzdory rozptýlení a snadno odoláváte pokušení. Když však u sebe odpor objevíte, máte tendenci ustoupit a předstírat, že tam není. Pokud zjistíte, že se bráníte zdravotním praktikám, které jste si před několika dny určili, první věc, kterou musíte udělat, je pozastavit se nad svými soudy. S otevřenou myslí se vraťte ke svému seznamu a najděte jiné možnosti, které vám vyhovují více. Odolejte odrazování!

Přečtěte si také