Denní horoskop RYB na 2. 4. 2023

Ryby 2. 4. 2023

Ryby, můžete se těšit na vyšší morálku. Ambice, píle a spousta tvrdé práce by se vám nyní mohly vyplatit. Brzy byste mohli sklízet plody. Cítíte se silní, zdatní a fyzicky zdraví, jako byste mohli uchopit svět do svých rukou. Je skvělá doba na to, abyste udělali další krok ve svém osobním vztahu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konjunkce znamená, že konfrontace s někým, kdo má autoritu, vám může přinést mnohem víc, než jste si přáli. Možná jste si neuvědomovali, co vře pod tím mrazivým zevnějškem, a rozhodně jste si nedokázali představit, že by se ve vás mohly skrývat nějaké vášnivé pocity. Nebudete však schopni popřít to, co se vám v zápalu okamžiku odhalí.

Práce

Nejlepším způsobem, jak se uzdravit z uplynulého týdne, je promluvit si s ostatními. Sdílení svých zážitků, rozhovorů a vztahů s ostatními lidmi bude nesmírně prospěšné. Odlehčí vám to a příští týden proběhne mnohem hladčeji.

Peníze

Je to pro vás napjaté období. Vaše nejbližší vztahy plně podporují cíle, které jste si stanovili, zejména ty, které se týkají vaší finanční situace, a vaše kariéra roste. Ve vašem životě se toho nyní děje tolik, že se můžete cítit přetížení, nedostatečně zaplacení a nedocenění. Odpočívejte, jak jen můžete.

Zdraví

Pro tvora, který má rád světlo, představuje dnešní aspekt ve hře řadu možností, jak se trochu zabavit a rozptýlit. Pokud jste měli nedorozumění s těmi, které máte rádi, může to být den, kdy konečně uvidíte úhel pohledu dané osoby. Stejně tak pokud jste se cítili nepochopeni, je tento den vhodný ke sdělení svých pocitů. Pokud máte milence, možná byste měli nechat rozsvícené světlo, i když byste ho normálně zhasli  trochu se tím pobavte!

Přečtěte si také