Denní horoskop RYB na 20. 2. 2022

Ryby 20. 2. 2022

Dnes může být klid, Ryby. Možná nebudete tak bouřliví jako dřív, ale to by mohlo být dobře. Využijte střízlivou energii ke zhodnocení svých emocí a poctivě se podívejte na své vztahy. Dostává se vám úcty, kterou si zasloužíte? Možná potřebujete některým lidem říct, že jejich slova nebo činy nejsou v pořádku. Mezitím si zařiďte věci. Vyřiďte si pochůzky a odškrtněte si položky ze seznamu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární uspořádání naznačuje, že nová setkání jsou dnes velmi aktuální. Osoba, na kterou tak moc chcete "náhodně narazit", je vlastně už nějakou dobu na vašem seznamu. Vaše charismatické a magnetické vlastnosti jsou však dnes v hojné míře, takže si tuto jedinečnou příležitost k významnému dobytí určitě nebudete chtít nechat ujít.

Práce

Počínaje dneškem se celkové pracovní tempo během následujících čtyř týdnů zpomalí. Budete tak mít více času na přemýšlení a plánování, místo toho, abyste se cítili stále uspěchaní a pod tlakem, že musíte věci řešit dříve, než jste na to připraveni.

Peníze

Čeká vás nyní období změn. Hledáte způsoby, jak zazářit, a to nejen v pracovním životě. Jde o to, abyste byli uznáni a oceněni za to, co máte rádi. Ve vašem odvětví komunikace se objevuje nová energie, takže mluvit nahlas je snazší. Zároveň je váš dům peněz a hodnot plný energie. Touha je na místě a vy jste připraveni soustředěně jednat, abyste si zajistili pohodlnější finanční život.

Zdraví

Obrazně řečeno, aspekt dne by mohl být vnímán jako vynalézavá a kreativní matka, která dokáže potěšit a fascinovat své děti. Jaký ideální čas vzít v úvahu své tělo a všímat si, jak ho vyživujete. Mít tělo je svým způsobem jako mít dítě: musíme si ho všímat a vyživovat každý den. Nejlepší způsob, jak si začít všímat svého těla, je naslouchat mu bez odsuzování. Pokud to uděláte, začne vám říkat, co chce.

Přečtěte si také