Denní horoskop RYB na 21. 2. 2022

Ryby 21. 2. 2022

Finanční růst přispívá k rostoucímu pocitu vlastní hodnoty, Ryby, zejména proto, že vaše současná situace by měla pokračovat. Můžete mít živý, emotivní sen. Možná se týká dlouhodobého milostného zájmu a váš vztah se rychle blíží k fázi "do-or-die". Význam symbolů by měl být poměrně jasný. Co pro vás znamenají a jak je můžete aplikovat na svou situaci?

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Kosmická energie naznačuje, že ze sentimentálních důvodů můžete být stále v kontaktu s bývalým partnerem a je pro vás velmi obtížné se s ním úplně rozloučit. To se nemusí příliš líbit vašemu současnému milenci, který se možná diví, jak to s vámi v tuto chvíli přesně je. Musíte si ujasnit své priority a možná si to trochu vysvětlit.

Práce

Věnujte své poslední dva centy ještě dnes, protože zítra už k tomu nemusíte mít příležitost. Nikdy nevíte, co přinese budoucnost, proto je důležité, abyste se vyjadřovali a využívali příležitostí, které se naskytnou. To je pro vás dnes klíčové.

Peníze

Čeká vás nyní období změn. Hledáte způsoby, jak zazářit, a to nejen v pracovním životě. Jde o to, abyste byli uznáni a oceněni za to, co máte rádi. Ve vašem odvětví komunikace se objevuje nová energie, takže mluvit nahlas je snazší. Zároveň je váš dům peněz a hodnot plný energie. Touha je na místě a vy jste připraveni soustředěně jednat, abyste si zajistili pohodlnější finanční život.

Zdraví

Postavení planet vám dává příležitost zkontrolovat se po emocionální stránce. Mnoho lidí se dnes bude cítit citlivě, takže pokud potřebujete zvláštní pozornost, bude nejlepší, když si ji nějakým způsobem zařídíte sami. Příjemná by byla parní lázeň nebo sauna, případně masáž! Chovejte se k sobě tak, jak byste chtěli, aby se ostatní chovali k vám, a budete se cítit lépe připraveni řešit nečekané konflikty, které dnes mohou nastat.

Přečtěte si také